Vücut Tipinize Göre Gelinlik Modeli SeçimiVücut Tipinize Göre Gelinlik Modeli Seçimi

Gelinlik alacaklar giyin-çıkar ve nasıl görünüyorum acaba diyeceğiniz gelinlik seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

Gelinlik Modeli

Gelinlikler çeşit çeşit modelleri var ve hepsi birbirinden güzel. Hangi gelinliği almalı peki. Gelinlik tercihinizi modellere göre seçiyorsanız biraz daha farklı açıdan düşünmelisiniz. Gelinlik seçiminizi biraz da tipinize göre seçmelisiniz.Ve mağazaya gitmeden kafanızdaki gelinlik modelini belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Kısa boylularda gelinlik modeli seçimi

Kısa boyluysanız boyunuzu olduğundan kısa göstermemek için çok kabarık modeller tercih etmemeniz gerekir.

Uzun boylularda gelinlik modeli seçimi

Uzun boyluysanız aslında sizin için pek de bir dezavantaj yok gibi. İstediğiniz bir gelinlik modelini seçmekte özgürsünüz. Kabarık gelinlik modeli ise uzun boylularda en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında gelmektedir.

Kilolular için gelinlik modeli seçimi

Kilolarınız var ve sizde bu en mutlu gününüzde kilolarınızı saklamak ve çok güzel görünmek istiyorsunuz. Kilolarınızı saklayacak gelinlik modelleri seçmeniz gerekecektir. Kabarık gelinlik modelleri seçimi sizin için uygun gibi görünse de üzerinizde denemenizde fayda var. Bölgesel kilolarınız varsa daha avantajlısınız demektir. Böyle bir durumda bölgesel kilolarınızı saklayacak bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Örneğin basen bölgenizdeki kilolarınızdan şikayetçiyseniz dikkatleri yukarıya çekecek bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Göğüs bölgesi dantelli ve gösterişli bir gelinlik modelinde basenlerinizdeki kilolar hiç de dikkat çekmeyecektir.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir