Mustafa Ceceli Samsun’da Gençleri Coşturdu…Mustafa Ceceli Samsun’da Gençleri Coşturdu…

 Mustafa Ceceli Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi 40. yıl etkinlikleri kapsamında Samsun’luları coşturdu.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin (OMÜ) 40. yıl etkinliklerinde heyecan ve coşku zirvede idi.

Mustafa Ceceli,  40. yıl etkinlikleri kapsamında OMÜ Yaşam Merkezi’nde verdiği konseri coşkulu bir kalabalık izlendi.  Konser saatine kadar devam eden kuvvetli yağmura aldırış etmeden toplanan binlerce kişi Ceceli’yi canlı dinlemenin keyfini yaşadı.

Kampüste heyecanla beklenen konsere Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin Kurupelit, Güzel Sanatlar, Çarşamba, Terme, Vezirköprü, Bafra, Kavak kampüslerinden üniversite öğrencileri, akademisyenler, idari personel ve Samsunlular yoğun ilgi gösterdi.

Mustafa Ceceli, konserinde hayranlarının dilinden düşmeyen şarkılarının yanı sıra repartuvarına aldığı popüler şarkıları seslendirdi. Duygusal şarkılarına seyirciler de zaman zaman eşlik etti. Hiç ara vermeden bir buçuk saatin üzerinde sahnede kalan sanatçı, OMÜ’nün 40. yılını kutladı ve üniversiteli gençlere övgülerde bulundu. Üç ayrı sazın başına geçen sanatçı klavye, basgitar ve son olarak davulun başına geçerek yeteneklerini sergiledi.

Nahide Saygün Akkal Türküler İle 40. Yıl Konserinde

“40. Yıl Konseri”nin bir başka müzik konuğu ise OMÜ mezunu olan Türk Halk Müziği Sanatçısı Nahide Saygün Akkal oldu. Mustafa Ceceli konseri öncesi sahneye çıkan sanatçı, OMÜ Yaşam Merkezi’ndeki yoğun yağmura rağmen gelen seyircilerine keyifli bir konser verdi. Müzikseverler de alkışlarıyla sanatçıyı onure etti.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir