Pınar Altuğ’un Elleri Olay Oldu!Pınar Altuğ’un Elleri Olay Oldu!

Pınar Altuğ, kendi tasarladığı yüzükleri Instagram hesabı üzerinden kendi ellerinde paylaşınca olay oldu…

Eski model Pınar Altuğ, geçtiğimiz hafta , annesinden esinlenerek kendi tasarladığı mücevherlerden oluşan ‘Selma by Pınar Altuğ’ koleksiyonunu tanıttı.  Kendi üzerinde sergilediği yüzüklerin yakın plan el fotoğrafını önceki gün Instagram’dan takipçileriyle paylaşan Altuğ, beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı.

pinar

Ancak “Bu eller 70 yaş eli”, “Babaannemin elleri gibi görünüyor” yorumlarına birden tepki yağmuruna tutulan Altuğ’dan cevap gecikmedi.

Altuğ, “Çok merak ettiniz açıklayayım, evet eller benim ellerim, kendimi bildiğim günden beri de ellerim böyle. Ama sizi mutsuz ettiyse bir yerden çıkma el buluruz değiştiririz olur biter.”

Kaldı ki bu eller benim, halbuki ben kendi koleksiyonumu taşıyorum ve eğer siz de almak isterseniz kendi elinize takacaksınız rahat olun” dedi. Ardından destek yorumları yağdı:

Kadının yüzü 25, elleri 50”, “Elleri böyle ama bacaklar kusursuz” “Pınar Hanım 15 yaşındayken de böyleydi demiş, Emel Sayın kaç yaşında ama hala pürüzsüz elleri var, şans…”

Altuğ, gelen olumsuz yorumlara inat ellerini bu kez başka yüzüklerle paylaşarak “Bugün de böyle” notu düştü…Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir