Güzel Oyuncu Dengesini Kaybedince Ne Yapıyor?Güzel Oyuncu Dengesini Kaybedince Ne Yapıyor?

Ulan  İstanbul ile yıldızı parlayan Sevtap Özaltun bilinmeyen yönlerini anlattı…

Canım Ailem, Fatmagül’ün Suçu Ne, A.Ş.K ve en son olarak Ulan İstanbul dizisinde oynayan genç, güzel ve başarılı oyuncu Sevtap Özaltun samimi itiraflarda bulundu…

Sevtap Özaltun, “Dengemi kaybettiğim zaman klasik müzik dinlerim. Takı tasarlamak da beni rahatlatıyor” dedi.

Genç, güzel ve  başarılı  oyun­cu Sev­tap Özal­tun, gü­nü­müz dün­ya­sın­da za­man za­man her­kes gi­bi den­ge­si­ni kay­bet­ti­ği­ni an­cak bu gi­bi du­rum­lar­da kla­sik mü­zik din­le­ye­rek kendsine geldiğini söy­le­di.

Özal­tun, “K­la­sik mü­zik be­ni stres­ten arın­dı­rı­yor. Her­ke­se de tav­si­ye ede­ri­m” de­di.

Takı tasarlıyor…

Boş za­man­la­rın­da bir ar­ka­da­şı­nın atöl­ye­si­ne gi­dip ta­kı ta­sar­la­dı­ğı­nı da an­la­tan güzel oyun­cu, “Bir şey­ler üret­mek be­ni çok ra­hat­la­tı­yo­r” di­ye ko­nuş­tu.

Formda Kalmak İçin Ne Yapıyor?

Düzgün fiziği ile dikkat çeken güzel oyuncu Özaltun, sağlıklı ve form­da kal­mak için düzenli beslenmeye çalıştığını ve spor yap­ma­ya dik­kat et­ti­ği­ni be­lir­tti.

Sev­tap Özal­tun, “Mut­fa­ğım­dan ke­sin­lik­le na­ne, li­mon ve may­da­no­zu ek­sik et­mem. Mey­ve çay­la­rı­nın her tür­lü­sü­nü tü­ke­ti­rim. Bu sa­ye­de pek has­ta ol­ma­m” de­di. Fit olan genç ve güzel  oyun­cu, haf­ta­nın üç gü­nü de pi­la­tes yap­tı­ğı­nı da sözlerine ekledi…

Sevtap Özaltun Kimdir?

Sevtap Özaltun, 12 Eylül 1984 tarihinde Artvin’de doğmuştur. 2001 yılında Bakırköy Basat Sanatçılar Derneği’nde Tiyatroyla tanıştı.

2009 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.
Mezun olduktan sonra 2 yıl çeşitli tiyatrolarda çalıştı. Sonra da Atv’de yayınlanan “Canım Ailem” dizisinde oynadı. Ayrıca Turkcell, Bebelac, Yapı Kredi ve Sakız reklamlarında oynadı.

2010 yılında Beren Saat ve Engin Akyürek’in  başrolde oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide Asu karakterini canlandırdı.

2012 yılında “Oyun Sandalı” Tiyatro ekibini kurdu. 2012-2013 sezonunda senaryo ve yönetmenliğini de üstlendiği “Hayyam” oyunuyla seyirci karşısına çıktı.

Sevtap Özaltun, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım’ın oynadığı “Ulan İstanbul” adlı dizide oynadı.

Sevtap Özaltun, 2014 Aralık ayında “Yağmur-Kıyamet Çiçeği” adlı sinema filminde Altan Erkekli, Engin Hepileri, Hüseyin Avni Danyal, Erkan Kolçak Köstendil, Settar Tanrıöğen ile beraber rol aldı.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir