Hande Yener’in 5 Milyon Dolarlık Klibi Rekor Kırıyor.Hande Yener’in 5 Milyon Dolarlık Klibi Rekor Kırıyor.

Ünlü Pop Sanatçısı Hande Yener No:2 adlı yeni albümünün “Sebastian” parçasına klip çekti.

Hande Yener,  Volga Tamöz’ün Poll Production etiketi Polat Yağcı Prodüktörlüğünde piyasaya çıkardığı No:2 isimli yeni albümünün “Sebastian” parçasına geçtiğimiz günlerde klip çekti.  Dinamik yapısı ve farklı sound ile iddialı olan parçanın  bu yazın hiti olması bekleniyor. 

Söz ve müziği Ersay Üner’e ait olan “Sebastian” şarkısının aranjesi Volga Tamöz imzası taşıyor.

Hande Yener,  Gülşen Aybaba yönetmenliğinde, Adile Sultan Sarayında “Sebastian” isimli şarkısına çektiği klipte Barok Döneminin fetiş halini günümüze yansıttı. Klipte Yener, ünlü tasarımcı Hakan Akkaya‘nın kendisi için özel tasarladığı 5 ayrı kostüm ile kamera karşısına geçti.

Zengin prodüksiyonu ile dikkat çeken “Sebastian” klibi Hakan Akkaya imzalı 5 ayrı kostümle ile birlikte önümüzdeki aylarda dünyanın bir çok ülkesinde tanıtılacak olan değerli taşlarla tasarlanmış, Karun Kıraç imzalı özel tasarım mücevherler ilk kez Hande Yener tarafından kullanıldı.

5.000.000 USD değerindeki mücevherler için özel güvenlik önlemleri alınması ve birçok koruma tarafından gözetim altında olması dikkat çekti.

15 Kişilik dans ekibi tarafından hazırlanan 18. yüz yıl Barok Döneminden günümüze uyarlanan dans koreografileri ile “Sebastian” klibi  müzik severlere görsel bir şov sunuyor.

Sebastian” klibinde tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Hande Yener’e, ünlü şarkıcı Berksan, ünlü müzik adamı Volga Tamöz, ünlü modacı Hakan Akkaya, ünlü müzisyen Mert Ekren ve oğlu Çağın eşlik etti.

Klipte kullanılan özel el yapımı aksesuar Ebru Pırıl tarafından Sebastian klibi için Singapur’dan getirildi.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir