Selin Şekerci’den Samimi İtiraflar…Selin Şekerci’den Samimi İtiraflar…

Güzel ve sempatik oyuncu Selin Şekerci, MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programına verdiği röportajda samimi itiraflarda bulundu.

Güzel oyuncu , ‘Turki Ekstra’ya verdiği röportajda, çocukluğunda arkadaşlarının iri gözleri nedeniyle kendisiyle dalga geçtiğini söylerken, özel hayatı ile oynadığı diziler ve canlandırdığı karakter hakkında da konuştu. 
Zeynep Özek’in MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’da ‘Kaçak Gelinler’ dizisinde oyuncu Selin Şekerci ile yapılan röportaj yayınlandı.
Selin Şekerci, bugüne kadar oynadığı dizilerden ‘Melekler Korusun’ dizi setini çok eğlenceli ve komik olarak nitelendirirken, rol arkadaşlarının akranı, yönetmenlerinin de genç olduğunu, sadece çok hareketli senaryonun kendilerini yorduğunu anlattı.
Şekerci, ‘Kaçak Gelinler’ dizisinde uzun süreden bu yana canlandırdığı ‘Şebnem’ karakterine uygun saçı değiştirerek yer yer pembe, mor ve mavi renkli boyattığını söyledi. Bugüne kadar ‘Evin neşeli küçük kızı’ karakterlerini canlandırdığını anlatan Selin Şekerci,
“Biraz daha dramaya göz kırpıyorum aslında. Onu da göstermek istiyorum” dedi.
Geçmişteki rol arkadaşları Özge Özpirinççi ve Rojda Demirer’i kendisi için büyük şans olarak nitelendiren Selin Şekerci ‘İzmir Çetesi’ dizisindeki rol arkadaşı Kadir İnanır için “Çok acayip, çok çalışılası bir adam” değerlendirmesini yaptı.
İri Gözleri İçin Ne Dedi?
Selin Şekerci iri gözleri ile dikkat çektiği hatırlatılınca Tim Borton hayranı olduğunu belirterek şunları anlattı:
“Lisede okurken ‘Big Eyes’ diye animasyon filmi çıkınca herkes beni aradı. Büyük gözlü olmam nedeniyle gerçekten çok benziyoruz. Çocukluğumda gözlerim nedeniyle çok dalga geçtiler. Bunun avantaja döneceğini bilmiyorum. Bende de Araplık var herhalde, ondan geliyor. Babamın anneannesi ve baba tarafı olduğu gibi Arap. Anne tarafım Azeri olunca ‘Böyle bir karışım’ çıkmış.”
Şekerci, haftanın 6 günü zaman zaman 15 saat süren canlandırdığı ‘Şebnem’ karakterinin etkisiyle daha hızlı konuşmaya başladığını, seyirci tepkisi nedeniyle sokakta ‘salaş’ ve sade kıyafetler yerine giyimine daha dikkat etmek zorunda kaldığını söyledi.
Şekerci, Arap sunucu Liana Dahdouh’un sesinin güzel olup olmadığını sorması üzerine bugüne kadar bir şarkıcıyı canlandırmak istediği halde böyle bir rolün kendisine gelmediğini anlattı. Şekerci, sunucunun isteği üzerine ‘Her Şeyi Yak‘ şarkısını söyledi.
Şekerci, elele görüntülendiği erkek arkadaşı Kaan Taşaner’in de oynadığı ‘Dönem işi’ olarak nitelendirdiği ‘Diriliş’ dizisini ‘Profesyonellik gerektirdiği’ için kaçırmadan izlediğini anlattı. Şekerci, Taşaner’i yoğun çalışma programı nedeniyle günde en fazla yarım saat görebildiğini belirtirken, bir erkekte aradığı özelliklere ilişkin şöyle dedi:
“Karşımdaki insandan bir şeyler öğrenebilmem gerekiyor. En önemli şey zeki olması. Sahiplenilmeyi çok severim. Ama beni sahiplenecek adamın benden zeki olması gerek. Beni kucaklayacak kişi benden daha zeki olabilmeli ki kendimi güvende hissedeyim. Kararsız, aceleleci ve çaktırmasam da çok duygusalım.”Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir