Hayranları Koşulsuz Sevgi’nin Kitabını YazdıHayranları Koşulsuz Sevgi’nin Kitabını Yazdı

Ünlü oyuncuya hayranlarından sürpriz…

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı var. Büyüküstün’e hayranları öyle bir sürpriz yaptı ki… Ünlü oyuncuyu koşulsuz sevenleri  Büyüküstün’e  ‘Koşulsuz Sevgi’ isimli kitapla ulaştı.

Bugüne kadar çeşitli projelerle Tuba Büyüküstün’ün  karşısına çıkan fanları bu kez sadece Tuba Büyüküstün’e özel tek baskı yapılan bir kitapla dokunmak istediler.

kosulsuz-sevgi

 8 Şubat Pazar günü Tuba Büyüküstün’e ulaştırılan ve “Seyirlik değil, ömürlük sevdiğimiz… Senin için çıktığımız bu heyecan dolu yolculukta, birçok duyguya yer verdi yüreğimiz. Gözümüzün önünde sana sunduğumuz kitabımızı eline alıp sayfalarına usulca dokunuşlarını ve yüzünde açılan tebessümü hayal ettik. Kalbimizden geçen en özelimizi yine kalbimizde büyüttüğümüz en özelimize teslim edelim dedik. Umarız yaşadığımız heyecanı sana tattırmayı başarmışızdır ve bir gülüşünle bize evet deyişinden mahrum bırakmazsın biz sevenlerini.” sözleriyle kitabın hazırlanma amacını açıklayan sevenleri Büyüküstün’e özel bir sürprize imza atmış oldu.

Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Almanya, İskoçya, Mısır, Cezayir, Gürcistan, Azerbaycan başta olmak dünyanın dört bir yanından fanların yazılarının olduğu kitapta Büyüküstün’ün Kara Para Aşk dizisinden arkadaşları Işıl Yücesoy ve İlkin Tüfekçi’ninde yazıları yer aldı.

Büyüküstün hayranlarından Aysel Aliyeva, Aytül Budak, Gönül Karakaş, Sibel Yıldırım ve Ümmühan Kaplan’ın organize ettiği ve yüzlerce hayranının Tuba Büyüküstün için yazdığı yazılarının yanı sıra şiirler ve çizimler olmak üzere 3 bölümden oluşan kitap 224 sayfa olarak hazırlandı. 2014 Emmy ödüllerinde en başarılı kadın oyuncu adaylığı başarısına imza atan ve tüm sevenlerini bir kez daha gururlandıran Büyüküstün’e hayranları, kitabın her sayfasında yer alan “ Senin Varlığın En Büyük Ödül”  sözleriyle karşılık verdi.

Tuba Büyüküstün, instagram’daki hesabında hayranlarının hazırlayarak bizzat teslim ettiği ‘Koşulsuz Sevgi’ adlı kitap ile ilgili şunları yazdı:

“Kitap değil, kocaman bir kalp”

“Bu bir kitap değil, kocaman bir kalp anladım. Daha önce anlamamış mıydın? diyebilirsiniz. İnsan bazen duyguları somutlaşmadan tam olarak anlayamayacak kadar aciz. Önyazısı, arka yazısı, bu kocaman kalbin içindeki yazılar. Elimde tuttuğum, gözlerimle buluşan. Tanıdığım, tanımadığım… Çok da önemli değil, kalabalıkken ‘Bir olmak’ dedikleri böyle bir şey olsa gerek. Bana dün gece öğrettiniz. Teşekkür ederim, minnettarım.”Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir