Ece Seçkin “Adeyyo” SözleriEce Seçkin yaza iddialı giriyor. Ece Seçkin, klipte çektiği ‘Adeyyo’ ile hayranlarını coşturacak.

Ece Seçkin "Adeyyo"

‘Hoşuna mı gidiyor ?’, ‘Aman Aman’ gibi şarkıları ile hayranlarını coşturan Ece Seçkin, yeni maxi single çalışması ile yine bu yaza damgasını vuracak.

Aranjörlüğü Ozan Doğulu‘nun yaptığı sözleri Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay‘a ait ‘Zamanım Yok‘ maxi single çalışmasının çıkış parçası olan ‘Adeyyo’ ile yaza enerjik girdi.

Ece Seçkin "Adeyyo"

Ece Seçkin,geçtiğimiz günlerde ‘Adeyyo’ şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde Kilyos’da klip çekti.

18 kamyon beyaz kum ve 16 dev palmiye kullanılarak Kilyos sahillerinde kurulan sette çekilen klipte Seçkin, bir Amazon kadınını canlandırdı. Ece Seçkin,  klipte seksi dansı ile hayranlarının karşısında.

Ece Seçkin "Adeyyo"

‘Adeyyo’ tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayına girdi. Albüm ise 20 Temmuz’da müzik marketlerde yerini alacak.

Ece Seçkin’in ‘Zamanım Yok’ maxi single çalışmasında 3 yeni şarkı ve Kolpa ile düet yaptığı ‘Hoş Geldin Ayrılığa’ parçası bulunuyor.

Gülden Mutlu’nun Ece Seçkin için özel olarak yazıp bestelediği, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait ‘Şarkının Adı Olsun‘ ilk slow parça olarak yerini alıyor.

Ece Seçkin Zamanım Yok

Keyifli bir dans hiti olan ve albüme adını veren ‘Zamanım Yok’ şarkısının sözü Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay, aranjesi ise Emrah İş ve Nurettin Çolak’a ait.

Ece Seçkin – Adeyyo Şarkı Sözleri

Upuzun yollar, arkandayım,
Takip mesafesi aramızda,
Duyduğuma değil de gördüğüme inanayım…

Demeyede kalmadı,
Sırtımdan, vurdun, vurdun…

Hiç acımadan ardımdan, duydum, duydum ne işler dönmüş arkamdan…

Bir kere zıpla, iki kere zıpla,
Bıkmadın Allah Allah…

Ben hadi neyse atlatırım da,
Yerle bir ol sen inşallah…

Bence sen öyle gün yüzü görme
O yılanı besle koynunda

Kusuruma bakma, bizde de böyle,
Her şeye yok ki eyvallah…

Adeyyo lalaley..

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir