Cesur Ve Güzel 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Cesur Ve GüzelStar Tv’de Ay Yapım imzalı gizem ve heyecan dolu bir dizisi Cesur Ve Güzel 10 Kasım Perşembe akşamı başlıyor.

 

 

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç ve Tamer Levent’in paylaştığı 10 Kasım Perşembe akşamı Star’da ekranlara gelecek Cesur Ve Güzel’in 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterlerini canlandıracak.

Tanıtım fragmanları yayınlanan dizi şimdiden büyük beğeni topladı.

İlk tanıtım fragmanlarında Cesur ve Sühan’ın beklenmedik bir kaza sonucu tanışmalarını konu alıyor.

Dizinin  Konusu:

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıra dışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

Cesur Ve Güzel Tanıtım Fragmanları:

Cesur ve Güzel Dizisinden İlk FotoğrafYorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir