Teoman Kumbaracıbaşı’nın Yeni MesleğiTeoman Kumbaracıbaşı’nın Yeni Mesleği

Ünlü oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı Pazarcı oldu. Teoman Kumbaracıbaşı pazarda Süt Reçeli satıyor.

Aldığı karar ile herkesi şaşırtan Teoman Kumbaracıbaşı, pazarda kendi yaptığı süt reçellerini  satmaya başladı. Birçok dizi ve sinema filminde rol alan Kumbaracıbaşı, neredeyse bütün oyuncuların isyanına neden olan zorlu set koşullarından bunalınca dizi sektörünü protesto etti ve pazarcılık yapmaya başladı.

Teoman Kumbaracıbaşı

Son olarak ‘Galip Derviş’te bir bölüm konuk oyuncu olarak ekrana gelen Kumbaracıbaşı, Erenköy Perşembe Pazarı’nda tezgâh kurdu. Kadıköy’de 22 metrekarelik bir ev tutan oyuncu, evde yaptığı süt reçellerini pazarda satarak geçimini sağlıyor, gelen dizi tekliflerini de düşünmeden geri çeviriyor.

Girdap, Yazı Tura, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Binbir Gece, Aşka Sürgün, Aşk Kırmızı, Eyyvah Eyvah 2 – 3 , Evim Sensin, Ay Işığı gibi birçok dizi ve filmde rol almıştı.

Teoman Kumbaracıbaşı Kimdir?

Arjantinli  bir anneyle Türk babanın oğlu olarak Arjantin’de dünyaya gelmiş. 6 yaşındayken Türkiye’ye gelmiş ve Türkçeyi İlkokulda öğrenen Teoman Kumbaracıbaşı, Tiyatroyla Avusturya Lisesi’ndeyken tanıştı. İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliğini kazandı ve bitirdi. Çeşitli tiyatrolarda sahne önü ve arkasında çalıştı. Dizi ve sinema filmlerinde oynadı.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir