Russell Crowe Eleştirdi, Kadınlar Sinirlendiler!Russell Crowe Eleştirdi, Kadınlar Sinirlendiler!

Hollywood‘un kadın yıldızları, Crowe’un sözlerine karşılık çok sinirlendiler!

Başrollerini Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz‘ın oynadığı Oscar ödüllü aktör Russell Crowe‘un yönettiği film “Son Umut” (The Water Diviner) filminin vizyona girdi ve ardından Crowe’un sözleri kadın sanatçılar tarafından tepki çekti.

Russell Crowe, 40, 45 ve 48 yaşına gelmiş kadınların 21’lik genç kızlar gibi roller beklediğini ileri sürerek herkesin yaşının haddini bilerek ona göre hareket etmesini istedi. Buna örnek olarak Merly Streep‘in ismini ortaya atan ünlü aktör, “Bu sanatçının yaşı ile ilgili çeliştiği size 10 bin tane saçmalık gösterebilirim” dedi. Oscarlı sanatçı sözlerinde daha da ileri giderek, “Şayet bu sanatta devam etmek istiyorsanız yaşınızın size öngördüğü rolleri seçin, genç görünmekten kaçınırsanız iş bulabilirsiniz aynen benim 50 yaşına geldiğim ve seçtiğim roller gibi davranın” dedi.

Russell Crowe’u ağır eleştiriler!

Russell Crowe’nin bu açıklaması Jessica Chastain tarafından ağır şekilde eleştirildi. Crowe’i çenesi düşük, burnunu sokmaması gereken yerlere sokan bir sanatçı olarak tanımladı. Chastain, bu sektörde 50 ve 60 yaşına gelmiş harika yıldızların olduğunu sözlerine ekledi.

Jessica Chastain, Russell Crowe’u aynı zamanda kendi fimlerinden başka film seyretmeyen biri olarak suçladı. Ülkemizde de çok sevilen bir aktör olan Russell Crowe’a bazı çevrelerden ise destek geldi. Russell’in Gladyador filminin ikincisinde rol alma teklifini reddettiği delil gösteren bu çevreler aktörün bu teklif karşısında “Buna yaşım müsait değil” cevabı verdiğini hatırlattılar.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir