Paramparça Dizisinin Hazal’ının Hedefi Ne?Paramparça Dizisinin Hazal’ının Hedefi Ne?

Star Tv’de Pazartesi akşamları  yayınlanan ve izlenme oranı yüksek olan  “Paramparça” dizisinde  dikkatleri üzerine çeken  “Hazal”  karakterini canlandıran Alina Boz kimdir?

Paramparça dizisinde Gülseren’in (Nurgül Yeşilçay) gösterişe düşkün kızını canlandıran Alina Boz iyi bir oyuncu olma yolunda ilerliyor.

 Annesi Rus, babası Türk olan Alina , 1998 yılında Moskova’da dünyaya gelmiş. 1,72 boyunda ve 50 kilo olan  Alina daha önce Avea Justin Bieber reklam filminde  ve Atv’de yayınlanan Cesur Hemşire dizisinde rol almıştı.  Rolünü  başarıyla canlandıran 16  yaşındaki  Alina Boz hedefinin iyi bir oyuncu olmak olduğunu söylüyor. Tempo dergisine verdiği röportajda çok iyi bir oyuncu olamyı aklına koyduğunu söyledi:

“Dokuz yaşında tiyatro eğitimi almaya başladım. Ardından ajansa yazıldım. Reklamlarda oynadım, dergi çekimlerinde yer aldım. Ve girdiğim bu dünyayı çok sevdim. İyi bir oyuncu olmaktan başka hedefim yok. Annem, tiyatro eğitimime Rusya’da devam etmemi çok istiyor. Sanırım bunu yapacağım.” dedi.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir