Etkili Ve İri Gözler İçin!Etkili Ve İri Gözler İçin!

Vurgulu Ve İri gözlere sahip Olmak sizin elinizde. Aşağıdaki maddeleri uygulayarak sizde etkili iri gözlerin sahibi olacaksınız.

  • Beyaz kalem kullanmak gözlerde büyük farklılıklar yaratır. Alt kirpik diplerinin iç kısımlarında beyaz kalem, dış kısımlarında ise siyah kalem kullan.
  • İki farklı göz farı kullan ve bu farları göz kapaklarında karıştır. Bu çok renkli görünüm ışığı daha fazla yansıtacak ve gözlerini daha ışıltlı göstereceği için bakışların daha dikkat çekici olacaktır.
  • Kirpik kıvırıcı kullan. Kıvırıcıyı kirpik diplerinin hizasına getir ve nazikçe 3 defa kıvırma işlemini gerçekleştir. Daha sonra kıvırıcıyı yukarı doğru yönlendir ve kirpiklerinin kalan kısmı için de aynı işlemi tekrarla.
  • İpucu: Daha belirgin kirpikler için, kıvırıcıyı 10 saniye kadar saç kurutma makinesi altında bekleterek ısınmasını sağla. Isı, kirpiklerini şekillendirmede etkiyi 2 kat arttırır.
  • Daha büyük gözlere sahip olman için 5 ipucu © Pixelformula Daha büyük gözlere sahip olman için 5 ipucu
    “Kaşla göz gerisi söz” cümlesine kulak ver! Kaş şekline özen göster. Düzgün ve şekilli kaşlar, gözlerini daha vurgulu hale getirecektir.
  • Far kullanmayı alışkanlık haline getir. Farı kaş kemiklerine doğru hafifçe yayarak gözlerini daha büyük göstermen mümkün. Yeşil gözlüler kum rengi ve morun tonlarını, mavi gözlüler kahverengi ve füme tonlarını, kahverengi gözlüler altın ve pembe tonlarını tercih edebilirler.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir