Kadın Ruhu Kozmetiğin AynasıdırKadın Ruhu Kozmetiğin Aynasıdır

Kadın ruhu kozmetiğin aynasıdır diyen, Acvit Kozmetik,Her Kadın Ruhu Bir Girişimcidir diyor..

Acvit Kozmetik her geçen gün bayilik ağını katlayarak arttırıyor. Kadın girişimcileri ülke ekonomisine kazandırmak için kolları sıvayan Acvit kozmetik.
“Her kadın ruhu bir girişimcidir” sloganıyla yola çıkıyor ve kadınların, ürün üretme, tanıtma, tutundurma ve satma noktasında kadınların daha başarılı olduğunu belirtiyor.

Acvit Kozmetik ; “ Kadınlarımız kurtuluş savaşında cepheye mermi taşıyarak ülkemizi düşman işgalinden kurtulmasında üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmişlerdir. Bu özveriyle görevlerini yerine getiren kadınlarımıza güvenerek bu fırsatı altın tepside sunmak için kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık yapacağız.” Dedi.
Kadın girişimcilere öncelik ve ayrıcalıklılar sağlayan Acvit Kozmetik yaptırdığı Ar-Ge ve anket çalışmalarında kadın ruhunun girişimciliğe ve yöneticiliğe daha uygun olduğunu tespitlerinin altını çizdi.

acvit
Acvit Kozmetik; Ürün üretme, tanıtma, tutundurma ve satma noktasında kadınların daha başarılı olduğunu belirtti.
Güzelliği ve kaliteyi çok iyi seçen kadın ruhu kozmetiğin aynasıdır diyen Acvit Kozmetik, kadınlarımızın ülke ekonomisinde daha fazla söz sahibi olmaları gerektiğini söyledi.
Acvit Kozmetik ayrıcalığını kadın ruhuyla birleştirmekle beraber daha farklı bir olgunun ortaya çıktığını belirten Acvit Kozmetik “Her Kadın Ruhu Bir Girişimcidir” dedi.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir