Erkeklerin Hileli SözleriErkeklerin Hileli Sözleri

Genelde erkekler eşlerini aldattığında kullandıkları hileli sözler vardır. Peki nelere dikkat etmek gerekir? Hangi sözler ile aldatılma şüpheleri artar?

Sadece Arkadaşız:

Eğer eşinizin hiç tanımadığınız biri ile konuştuğunu gördüğünüzde ve size anında ”Siz hiçbir şey demeden, sormadan” –  ”biz sadece arkadaşız ” dedi ise şüphelenin. Erkekler ilk savunmasıdır bu kelime. Ve Nedensiz aniden sorgusuz sualsiz edilen bu cümlede ani bir kaygı ve telaş içinde sarf ettiği cümledir.

Benim Telefonuma Dokunma:

Eşinizin telefonun her zaman almanıza müsaade ediyorken bir anlık değişimler aldatma şüphelerini doğurabilir.

Gereğinden Fazla İlgi:

Eşinizden bir anda hiç görmediğiniz kadar fazla ilgi gördüğünüzde bu sizin aldatılma olasılığınız olduğunu düşünebilirsiniz. Eşini aldattığına pişman olan bir erkeğin eşine geri dönüşü fazla iyimser bir yaklaşım olabilir.

Ruhsal Ani Değişimler:

Fazla iyi davranan erkekler olabileceği gibi bazı erkeklerde farklı tepkiler yaratabilirler. Pişmanlık duygusu ve aldatma ile kendini kötü hisseden erkek, biraz daha saldırganlaşabilir. Yani bu durum özrü kabahatinden beter durumları diyebiliriz. Sizin ona karşı iyi davranışınızı hak etmediğini düşünen erkek sebepsiz bahaneler ile huzursuzluk ortamı yaratabilir.

Kokularda Duyarsızlaşma:

Belkide ilk yakalandıkları noktadır erkeklerin kokuları hissedememe. Gömleklerine yada ceketlerine sinen kokudan habersizlerdir çoğu. Ve bahaneleri ise mutlaka vardır. Alış veriş yaparken bayanın biri tester parfümü üzerine gelmiştir, ve ya çalışma arkadaşının parfüm sıkarken üzerine bir kaç sprey gelmiş olabilir. KANMAYIN….

Uzun süren toplantılar:

Olağan dışı hiç bitmeyen ve uzun süren toplantılarda aldatmanın bir başka belirtisi olabilir.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir