Şebnem Bozoklu Nasıl Kilo Verdi?Şebnem Bozoklu Nasıl Kilo Verdi?

Ekranların eğlenceli dizilerinden olan Ulan İstanbul’un Yaren’in verdiği kilolar gözden kaçmıyor. 2 ayda 15 kilo vermiş. Şebnem Bozoklu kilolarından nasıl kurtuldu? 2 ayda 15 kiloyu nasıl verdi?

Şebnem Bozoklu, 2 iki ayda 15 kilo verip 52 kiloya düştü.   Düzenli beslenen ve spor yapan güzel oyuncu, 67 kilodan 52 kiloya düştü. Bozoklu, kick boks ve paleo beslenme biçimiyle verdiği kilolar için şöyle konuştu:

“Kick boks, çocukluk hayalimdi ve hep yapmak istediğim bir spordu. Bir süredir dünya şampiyonumuz Apache Serkan ile çalışıyorum. 30’umdan sonra fırsat buldum. Bence antrenmanı en zevkli spor. Ayrıca paleo beslenme biçimiyle besleniyorum. Yıllardır yapmam gereken şeyin bu olduğunu fark ettim. Kick boks ve paleo bana hiç zorlanmadan iki ayda 15 kilo verdirdi.”

Bozoklu, paleo beslenme biçimini ise şöyle anlattı: “İşlenmiş hiçbir gıda tüketmiyorum. İşlenmemiş gıdalarla besleniyorum. Meyve, sebze ve proteinleri en saf haliyle yiyorum. Gluten alerjim olduğu için buğday ve un tüketmiyorum.”dedi.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir