Göz Altı Morlukları İçin KürlerGöz Altı Morlukları İçin Kürler - www.viphanimlar.com

Birçok bayan göz altı morluklarından şikayetçidir. Göz altı morlukları için deneyebileceğiniz doğal kürler var. Gelin bunlara bir göz atalım…

Göz altlarınızdaki morluklardan şikayetçi iseniz kivi kürü, elma kürü,  limonlu domates kürü ve patates kürü  deneyebilirsiniz… Göz altı morluklarına son….

Göz altı morlukları için kürler nelerdir? Göz Altı Morlukları İçin 4 Doğal Kür… 

 

1- Kivi Kürü… 

Göz altı morlukları için kivi kürü - www.viphanimlar.com

İlk önce cam bir kaba 1 Adet kiviyi rendeleyin. Sonra 4 Damla Avokado yağını ekleyip karıştırın. Karışımı göz altlarınıza uygulayıp 10 dakika bekleyip pamukla silin. Bu kürü haftada 3 kez uygulamanız gerekiyor…

 

2- Limon ve Domates Suyu Kürü…

Limon ve Domates - www.viphanimlar.com

En etkili çözümlerden biri de Limon ve Domates suyuyla hazırlayacağınız maske eşit miktarda limon ve domates suyunu karıştırarak 1 hafta boyunca günde 2 kere göz altlarına sürün.

3- Elma Kürü …

Elma - www.viphanimlar.com

Gözaltı morluklarından kurtulmanın bir yolu da Elma Terapisi …  Elmaları rendeledikten sonra suyunu sıkarak, içerisine bir tatlı kaşığı Türk Kahvesi koyun ve gazlı bezin arasına sararak sorunlu olan göz altlarındaki morlu bölgelerimize uygulayın. Bu uygulamanın haftalık olarak 3 gün yapılması tavsiye edilmektedir.

4- Patates Ve Maydanoz Kürü…

Patates Ve Maydanoz - www.viphanimlar.com

Gözaltı morlukları için iyi gelen son kürde patates ve maydanoz…. Kabukları soyulmuş ve rendelenmiş yarım patatesin üzerine 2 çay kaşığı maydanozu elinizle kopararak ilave edip tahta kaşık yardımıyla karıştırın. 2 adet gazlı bezin içerisine bu karışımdan koyarak, gazlı bezleri göz altlarınıza yerleştirin ve 5-10 dakika bekletin. Bu formülü haftanın 3-4 günü uygulayabilirsiniz.

Göz Altı Halkaları İçin Badem Yağı Nasıl Kullanılır?

Gözaltı Morluğundan Kurtulmak İçin Öneriler

Göz Altı Halkaları İçin Badem Yağı Nasıl Kullanılır?

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir