Bembeyaz Dişler İçin Doğal Diş MacunuBembeyaz Dişler İçin Doğal Diş Macunu - www.viphanimlar.com

İnci beyazı dişleriniz, kirli gri veya sarı lekeler yüzünden parlaklığını kaybetti mi?

Yaşlandıkça lekeli dişler oluşabilir, ancak bazı yaygın yiyecekler, içecekler ve hatta gargaralar dişleri lekeleyebilir. Kendinizin yapacağı ilaçlar dişlerin beyazlatılmasına yardımcı olabilir ve dişleri lekeleyici maddelerden kaçınmak daha fazla renk değişikliğini durdurabilir.

Doğal yollar ile dişlerinizi beyazlatmak ister misiniz? Evet, kim istemez ki. Doğal olması ise zararı en aza indiriyor. Çünkü kimyasal değil. Şunu hatırlamanızda fayda var.

Herkesin diş rengi ne ise o yönde bir beyazlık elde edeceksiniz. Yani dişinizdeki sonradan oluşan sararmalar geçecektir. Ve fırçalama işlemi sırasında  diş etlerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü diş etlerinize zarar verebilir.

Fırçalama sırasında yada sonrasında ağrı yada sızı hissederseniz artık fırçalamayın ve tekrar fırçalamayın . Bu diş etlerinizin hassas olduğunu gösterir. Eğer bir hassasiyet olmadı ise  bir hafta boyunca günde bir kere bu işlemi yapabilirsiniz.

Bembeyaz Dişler İçin Doğal Diş Macunu Nasıl Hazırlarız?

Malzemeler: 

Yarım limon

1 çaykaşığı karbonat

1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Limon, zeytinyağı ve karbonatı karıştırın ve diş etlerinize fırçayı fazla temas ettirmeden özenle fırçalayın. Ağzınızı bol su ile durulayın.

 

Diş Fırçası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Diş Taşlarını Yok Eden Doğal Formüller

Dişleriniz Mi Sarardı Neden ?

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir