Göz Çevresindeki Erken Yaştaki Kırışıklık..Göz Çevresindeki Erken Yaştaki Kırışıklık..

Göz altı kırışıklıkları tabii ki yaş ilerledikçe çaresiz hepimizde baş gösterecek belirtiler. Ancak erken yaşlarda göz altı kırışıkları neden olur?

Erken yaşta gözlerin altında kırışıklıklar mı başladı ? Göz altı kırışıklıkları çeşitli nedenler ile başlayabilir. Doktor muayenesi en güzel sonucu verebilir. Ancak gençleri şu konuda uyarmak gerekiyor. Göz altı kırışıklıkların en büyük etkeni makyaj olabiliyor. Kalitesiz ve bilinçsizce yapılan makyaj cildinizde kötü sonuçlar ile netice verebiliyor.

Göz çevresi çok ince ve hassas bir deri ile kaplıdır. Bu deriyi korumakda elbetteki cildin sahibine düşüyor. Makyaj ürünlerini kaliteli ve doğru kullanmlarına dikkat ederek. Cildi mayyajdan arındırmadan kesinlikle uykuya gitmemek gibi önlemler ile cildinizi sağlığını koruyabilirsiniz.

Bunun yanında tabiki hemen göz çevrenizde bakım yapabileceğiniz doğal bir formülüde sizler ile paylaşacağız.

Göz Çevresi İçin Doğal Bakım:

Aşağıdaki doğal tarif göz çevrenizdeki sorunlu alanların bakımı konusunda size yardımcı olacaktır.

Sütü ılıtın ve bir ekmeğe ılık sütü emdirin daha sonra bu ekmeği göz çevrenizde uygulayın. Hatta küçük bir parça ekmek ile önce masaj yaparak göz çevresine uygulayın. Daha sonra ekmeği göz çevrenizde bırakara 15-20 dakika bekletin. Daha sonra sadece ılık su ile durulayın.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir