Christian Dior Jadore Absolue : İçeriğinde Ne Var Bakalım!Christian Dior Jadore Absolue : İçeriğinde Ne Var Bakalım!

Parfüm içerikleri, hangi parfümün içinde ne var ?

Evde parfüm hazırlamak isteyenler , parfüm içeriklerini merak edenler , parfümleri tanımaya devam ediyoruz. Pek çok kişinin vazgeçemediği yıllarca tek parfümde kaldığı koku J’ADORE . J’ADORE ‘un çekiciliği nereden geliyor ?

Jadore

Bu kokudan vazgeçemeyen yıllarca üzerine başka parfüm kullanamayanlar var. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan reklamını tekrardan izlemek isterseniz tıklayın. Ve hemen Christian Dior’un Jadore Absolu ürünün içeriği hangi kokular ile bezenmiş bakalım.

Christian Dior’un Jadore Absolu Ürünün İçeriği:

yasemin
Yasemin

Jadore Absolu çiçek kokuları ile bezenmiş ve bu kokular iyi dengelenmiş. Efsanevi bir kokuya sahip olmak zor ve Jodore Absolu efsane kokusunu 4 çiçekden alıyor; ylang ylang, Yasemin , Şam gülü ,  sümbülteber Ama bu kokuların çiçek özleri özenle seçiliyor.

gul
Şam gülü

Üst notalarda, Komor Adalarından ylang ylang özü, orta notalarda Türkiye ve Bulgaristandan elde edilen yerli Şam gülü özü ve Arabistan’dan Arap yasemini özü,

yilang-yilang
Ylang-Ylang
sumbulteberi
Sümbülteber

Alt notalarda ise Hindistan’dan sümbülteber özü, bal, portakal gibi meyve özleri, misk ve ağaçsı( odunsu) notalar ile yoğunlaştırılıp, renklendirilerek sarhoş edici yoğun çiçek kokusu ile son derece kadınsı bir ritüel bir parfüm sunuyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir