Türk Dizisine Büyük OnurTürk Dizisine Büyük Onur

Yayınlandığı dönemde Show Tv’de reyting rekorları kıran Suskunlar dizisini ABD’nin en önemli kanallarından NBC, diziyi yeniden çekecek.

Yapımını TIMS Productions’ın yaptığı, senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı, yayınlandığı dönemde hem televizyon hem de sosyal medyada bir fenomene dönüşen Suskunlar dizisi, Amerikan NBC televizyonu tarafından remake (yeniden çekim) haliyle yayınlanacak. Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Mehmet Özgür gibi güçlü kadrosuyla kısa sürede büyük beğeni toplayan Suskunlar dizisinin hikayesi ‘Game of Silence’ ismiyle Amerikan izleyicisiyle buluşacak.

KATHERINE OYNAYACAK.

Katherine Heigl

Filmin oyuncu kadrosu henüz resmi olarak açıklanmadı fakat Amerika’daki forumlar Aslı Enver’in rolü için ünlü oyuncu Katherine Heigl’ın üzerinde durulduğunu yazıyor.

Suskunlar’ın yazar ve yapımcılığını ABD televizyonlarının tanınmış iki ismi Carol Mendelsohn ve David Hudgins üstlenecek. CSI  isimli ünlü yapımın yazar ve yapım kadrosunda bulunan Carol Mendelsohn’la Parenthood, Friday Light Nights isimli dizilerin yapımcısı David Hudgins’in yeniden çekeceği Suskunlar Türkiye’yi olduğu gibi ABD’yi de sarsacak.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir