Versace Oud Oriental FemmeVersace Oud Oriental Femme

Versace Oud Oriental Femme  bayan parfümü….  Versace Pour FemmeOriental Femme  içeriği nedir?

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde yazın hafif çiçek kokularının yerine baharat ve çiçeğin bileşiminden  kadınsı oryantal bir parfüm…

Çölde gün batımının baştan çıkarıcı etkisi, düşünceleri uzağa taşıyan ılık bir esinti… Şehvetli çarpıcı aromasıyla afrodizyak etkili.

Versace Oud Oriental Femme

Oud, parfümerinin en özel içeriği Versace Pour Femme Oud Oriental ile hayat buluyor. Versace Pour Femme Oud Oriental; oryantal kokuları seven ve güçlü bir kişiliğe sahip kadınlar için tasarlanmış bir parfüm. Yoğun ve muhteşem birleşim; çiçek, baharat ve derinin güçlü kokusuna sahip.

Damas (Şark) Gülü’nün zenginliği, güzelliği ve kadınsılığıyla birleştiği bu koku, enerjik Frezya’nın ve baharatlı Safran’ın dokusuyla güçlendirilmiş.

Çarpıcı kalp notası, Paçuli’nin ağaçsı notalarıyla ve narin pudra menekşesiyle harmanlanmıştır. Heliotrop notaları; kokuya sıcak ve çiçeksi bir tat ile balzamik hissi veriyor. Koku, vanilyanın derin kokusuyla sarılmış, Sandal ağacının güçlü kremsi notalarıya güçlendirilmiş ve Deri-Oud ikilisinin çekici birleşimiyle sonlanmıştır.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir