Kızlarına Sitem Etti!Kızlarına Sitem Etti!

Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop, bir televizyon programında geçmişini ve şimdiki yaşadıklarını anlattı.

Tuğba Altıntop  2005 yılında geçirdiği kanser riskini ilk kez açıkladı.  Kızlarının velayeti Rafet El Roman ile yaşadığı sıkıntılar sebebi ile blumia geçiren Tuğba Alıntop o dönemler kanser riski geçirdiğini dile getirdi. ve sözlerine şu şekilde devam etti;   “Sebepsiz yere kilo veriyor, sürekli kusuyordum. En son 43 oldum. Testler yapıldı. Doktorlar ‘Kan değerleriniz iyi değil, kanser riskiniz yüksek’ dedi. Hastaneden ağlayarak çıktım. Rafet’e telefon açıp ‘Velayet senin olsun, istemiyorum’ dedim. Hayata tekrar zor döndüm. Ve bir karar aldım; kırılıp üzülebilirim. Ama hayatımı karartmayacağım. Giden sevgili, koca olsun. Umurumda bile değil.” 

Tuğba Altıntop ile söyleşi:

Rafet El Roman’ın Evliliği Ve Kıskançlık:

– Evlilik haberini nasıl aldınız?

-İnternetten gördüm, kimse bana haber vermedi.

-Eski eşiniz Rafet El Roman kendisinden 23 yaş küçük Ceren Kaplakarslan’ile evlendi, kızlarınızın arası cici anneyle iyi. Kıskandınız mı?

-Asla. Estetiği de bu yüzden yaptırdığım iddia edilebilir, ama doğru değil. Rafet’in anne-babası kızlarıma ‘Gidin annenizi görün’ diyebilirdi. Alayına kırgınım. Hepsini Allah’a havale ediyorum.

Tuğba Altıntop Kırgınlığını da dile getirdi:

“Estetik de olsam ameliyat geçirdim. Rafet arayıp ‘Geçmiş olsun’ bile demedi. Kızlarıma gelecek olursak; 1.5 ay Türkiye’de tatil yaptılar, 1 saat yanıma bile gelmediler. Ben onların annesiyim. Kırıldım, çok üzüldüm. En son bu yüzden ağladım. Yüz yüze geleceğiz. Onlara diyeceklerim var. Bir ayar yapacağım. Kızını dövmeyen dizini dövermiş.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir