10 Madde de Kadınlar Ne İster ?10 Madde de Kadınlar Ne İster ?

Bu soru yıllardır çözüme kavuşmuş değil. Ama birtakım kişiler tarafından bir kaç ipucu geçmiş yada tecrübe olarak elde edilmiş görüşler vardır elbet. Tüm kadınların istedikleri aynı olmasa da erkeklerin biraz daha kadınları tanımasına yardımcı olabilecek maddeleri sıralayabiliriz.

Nazik, Kibar, Sevecen

Kadınlar nazik ve sevecen davranılmasını ister. Daha da önemlisi moral bozacak biri değil moral verecek , kendini iyi hissettirecek birisini isterler.

Akıl-Zeka

Kadınlar zeki erkek isterler. Kendisine bilmediği şeyleri öğretecek birini ister. Yalnız beyler anlattıklarınız gerçekten aydınlatıcı olmalı. Yani bilmediğiniz konuları biliyormuş gibi başlayıp çuvallamak bir kadının karşısında hemen eksi bir puan almanızı sağlar.

Espri 

Bunu okuyan erkekler hemen Cem Yılmaz’a bağlamayın yada içinizde sakın Cem Yılmaz varmış gibi davranmayın. Çünkü bazı kadınlar Cem Yılmaz’dan hoşlanmıyor olabilir. Ya da her esprisini gülmeyebilir. Espri bakış açınızı zekice kullanın ve yerli yersiz sulu espriler yapmayın.

Güven

İlk önce kendinize güvenmelisiniz ki karşınızdaki bayana güven verebilesiniz. Kadınlar güvenmek ister ancak güven duygusu önce sizin içinizde olmalı. Kendinize güvenmeden karşınızdakine güven vermezsiniz.

Yalan

Ne olursa olsun kadınlara yalan söylemeyin. Onları kandırmaya çalışmayın. Kadınlar yalan söylemeyen erkekleri ister. Tabi bulabilir mi acaba?…

Boş Vaatler

Sayfa: 1 2


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir