O Sizin İçin Doğru Biri Mi? 3 Maddede Karar Sizin!O Sizin İçin Doğru Biri Mi? 3 Maddede Karar Sizin!

Erkek arkadaşınıza olan duygularınız ve ileri ki görüşleriniz de kararsız mısınız? Aklınıza takılan soru bu doğru kişi mi? Bu sorununuuz cevabını 3 madde de bulabilirsiniz.

Görünüş: Bir erkeği çekici buluyorsunuz, ve hoşlanıyorsanız hayatınızın geri kalanını onunla yaşamak istiyorsanız siz ve karşınızdaki kişi dürüst olmalı ve tüm endişelerinizi konuşarak çözümlemelisiniz. Bir erkeğe bağlanmadan önce sağlık sorunları, yaşam standartları hakkında bilgiler edinin. Bu çerçeveler doğrultusunda görüşleriniz değişebilir.

İnandıkları: Sadece hoşlanmak yetmez. Dini inançları, hayat felsefesi, insanlığı, mali hedefleri, duyguları, hırsları, yaşama bakış açışı, evliliğe bakış açısı gibi maddeler hazırlayın kendinize ve bu maddeler üzerine odaklanın. Her konuda aynı düşünemezsiniz ancak sizin için önemli olan maddelerde anlaşmazlıklarınız olabilir. Bu anlaşmazlığı başından tespit edebilirseniz doğru kişiyi de tespit etmiş olursunuz.

Olgunluk: Olgunluk yaş ile değil duygular ile de olur. Duygusal zeka diyebilir miyiz adına ? Erkeklerde de kadınlarda da aynı zeka söz konusudur aslında. Mutluluk beyinde yaşandığı için olgunluk kısmı bu durumda çok mühimdir. Çocuksu duygular, mutluluk kadar doğal bi şey yok ama siz de de aynı zeka olmalı. Hani kafa dengi derler ya işte kafa denginiz olmalı. Siz çok daha durgun ve sade biri iken çok çocuksu ve hızlı bir beyin ile bir araya gelemezsiniz. Yada tam zıttı diyebiliriz. Sizin çocuksu duygularınız karşı tarafa hafif bir görüntü oluşturur ve kadınlar seslenmeseler bile erkekler daha hareketsiz bir yaşam istiyorsa sizin davranışlarınızdan hoşnutsuz kalacak ve duygusal zeka çatışması yaşayacaksınız. Bu sebep ile karşı tarafın beynini iyi ölçmelisiniz doğru kişi ,” benzer duygusallığa sahip olan kişidir.”

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir