Maybelline Dream Fresh BB Nemlendirici Bakım Kremi SPF 30Maybelline Dream Fresh BB Nemlendirici Bakım Kremi SPF 30

Hanımlar ara ara kozmetik ürünleri de bir gözden geçirmek gerekiyor. Yeni ürünler deneyerek cildinizin daha sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sürekli aynı kremler yerine arada farklı değişik kremleri de denemek doğru bir davranış olabilir. Ancak yinede ilk krem denemelerinizi gündüz vakti ve cildinizin ufak bir yerinde test edin allerjik reaksiyonlara karşı tedbir almış olursunuz.

Gelelim Maybelline Dream Fresh BB Nemlendirici Bakım Kremi SPF 30 ürününe:

Maybelline Dream Fresh BB Krem bütçe dostu fiyatı ile dikkat çekiyor. Cilt tonlarına uygun geniş bir yelpazede sunuyor. Doğal, hafif mat bir görünüm  nemlendirici . GKF30 ile cildi güneşin neden olduğu çevresel etkilerden ve erken cilt yaşlanmasından koruyor.   Maybelline Dream Fresh BB Cream cilt tonunu eşitliyen yapısı ile gözeneklerin görünümünü azaltıyor. 
Ciltdeki pürüzler, lekeler, yorgunluk belirtileri, göz altı morlukları, renk farklılıkları, kırmızılık görünümü ve ince çizgiler gibi kusurlarını kapatıp , cildin doğal tonunu destekleyip aydınlatıyor. Ürün Fiyatı 21 TL ( Bölgelere ve şehirlere göre farklılık gösterebilir.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir