Hanımlar Erkeklere Jest YapınHanımlar Erkeklere Jest Yapın

Erkekler sevdiklerini görsel olarak gösterseler de kadınlar hep bunu sesli olarak duymak ister.

Erkeklerin önemsemedikleri şeyleri kadınlar çok daha fazla önemseyebiliyorlar. Erkekler size tebessüm ederken bile seni seviyorum dediğini düşünebilirler. Boşuna dememişler erkekler Mars’tan Kadınlar Venüs’den diye ayrı dünyaların insanlarıyız ? Ne dersiniz ?

Her şeyi boş verin hanımlar. Yuvayı dişi kuş yapar. Tüm bu ayrı düşünceleri bir yana bırakalım ve jest olarak neler yapılmalı hemen onları sıralayalım….

Erkeklere Jest Yapmak İçin 6 Tavsiye…

Klasik Bir Jest: Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer… Ah ne güzel demişler. Bu söz üzerinden yıllar geçse de erkekler hep aynı kaldı. 🙂 Mutlu evliliklerin sırrı eşinin sevdiklerini bilmektir. Eşinize sormadan kek, pasta, yemek , tatlı , içecek zevklerini tespit etmek ve ona , onun neler sevdiğini bildiğinizi göstermeniz erkekleri oldukça mutlu edecektir. Erkekler sevdiği yemeklerin kokusunu duymak ile çok daha fazla mutluluk saçarlar….

Kırmızı Elbiseler: Evliliğinizin süresi ne kadar uzun olursa olsun her daim Kırmızı. Kırmızı renkli elbiseler ve gecelikler erkekler için daima çekici gelir . New York Rochester Üniversitesi araştırmacıları kırmızının erkeklerde afrodizyak etkisi yarattığı tespit edilmiştir.

Kendinize Özen Gösterin: Stresten uzak kalarak, egzersiz yapın, sigara kullanıyorsanız sigarayı bırakın, bu davranışlar sizi de şımartacak ve daha iyi göründüğünüzün kendinizde farkında olacaksınız. Ve bu görünüm ile eşinize ‘Seninle uzun, harika bir hayat istiyorum’ ve Ne gerekli ise yapacağım mesajını verin…

Övgüyü Unutmayın: Övgü = Aşk , Garip mi geldi? Ona olan hayranlığınızı övgüler ile belli edin. Bu erkeklerin en çok hoşlandığı davranışlardan biridir. Kendilerini rakipsiz görürler. Özellikle güç sarf ederken sporda iken , yürürken, koşarken övgüyü unutmayın. Hatta ve hatta kavanoz kapağını açarken…

Kendisine zaman ayırmasını sağlayın: İşten çok yorgun gelmiş olabilir, arkadaşları ile bir türlü buluşup görüşememiş olabilirler. Onlar için biraz zamanınızı ayırın ve sevdiği bir şeyleri beraber yapmayı düşünün. Bir playstation oyunu olabilir, bir futbol maçı gibi onun sevebileceği şeyleri birlikte yapmanız eşinizin moralini düzeltecek ve daha mutlu olmanızı sağlayacak. Unutmayın eşinizin mutluluğu evliliğinize yansır.

Tavsiye İsteyin: Ne kadar iyi bilirseniz bilin fark etmez. Ondan tavsiye isteyin. “Tavsiye için almanız ona güvendiğinizi gösterir ve hayatınızda onun için bir yer olduğunu, ona ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Teşekkür edin: Eşiniz okula çocukları götürdüğünde veya çöpü attığında, minnettarlığınızı ona belirtin,TEŞEKKüR EDİN… Hayatı acele etmeyin bu onun görevi demeyin ve Teşekkür edin. Çünkü bu onu ve evliliğe olan duygularını daha çok motive olmasını sağlar.

Sarılmak: Belkide tüm yazılanların içinde en kolay yapabileceğiniz şeydir sarılmak. Sarılmak her ne kadar size iyi geliyorsa kesinlikle uzunca sarılmak ona da kendini iyi hissettirecektir.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir…

Erkekler Ve Kadınlar Neden Kavga Ederler
Aldatan Erkeği Ele Veren 10 İpucu
Eşiniz Sizi Seviyor Mu Sevmiyor Mu
Sevdiğinizi Mutlu Etmenin Yolları
İlişkilerde Kıskançlık

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir