Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu İle Evlendi.Ünlü oyuncu çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Balıkesir’in Ayvalık Adası Cunda Adası Ortunç Koyu’nda dünyaevine girdiler.

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu İle Evlendi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu saat 19:45’te  nikah memuru Selda Kaplan’ın yönettiği tören ile dünya evine girdiler. Çiftin “Evet” yanıtlarının ardından davetliler büyük bir alkış tufanı kopardı.

Sinem Kobal’ın nikah şahitliğini vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci , Kenan İmirzalıoğlu’nun nikah şahiti ise Ahmet Sınav oldu.

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu İle Evlendi.

Sinem Kobal Tuvana Büyükçınar imzalı gelinlik giyerken Kenan İmirzalıoğlu ise özel dikim smokin giydi. Çift nikah alanına  Queen gitar introlu düğün marşı ile girdi. Genç çift ilk danslarını ise Fly to the Moon adlı şarkıyla yaptılar.

Düğün bölgesinde özel güvenlik görevlileri ile basın mensupları arasında fotoğraf ve görüntü çekimi için adeta köşe kapmaca  yaşandı.

Magazin dünyasında yılın düğünü olarak nitelendirilen düğüne, Bergüzar Korel, Kıvanç Tatlıtuğ, Cansu Dere, Barış Falay, Burak Özçivit, Ebru Akel, Fahriye Evçen, Engin Altan Düzyatan gibi bir çok ünlü isim katıldı. Ünlüler beyaz halı üzerinde gazetecilere poz verdi ve sorularını cevaplandırdı. Konukların şıklığı dikkatleri çekti. Ayırca ünlü yüzlerin hayranları ise bölgede tepelerden düğünü ve gelenleri izlemeye çalıştı.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir