Cildiniz İçin Yararlı En Popüler Üç Kozmetik ÜrünüCildiniz İçin Yararlı En Popüler Üç Kozmetik Ürünü

Selülitler,çatlaklar, kırışıklıkları tamamen kaldırmak mümkün değildir. Ancak kaliteli ürünler ile şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. En popüler yararlı içeriğe sahip ürünleri sizler için araştırdık ve bu 3 ürünü sizlere de tavsiye ediyoruz.

İlk olarak C Vitamini içerikli losyon Kullanmanız tavsiyemiz olacak:

“C Vitamini kolajen oluşturulmasını kolaylaştıracaktır. C vitamini içeren bir losyon satın alırsanız , cilt elastikiyetine C vitamini yardımcı olur ve çatlakların görünümünü incelmesine yardımcı olur. Hızlı sonuç almak için sabah ve öğleden sonra C vitaminli losyonu kullanmanızı tavsiye edeceğiz.

Tretinoin ve ya Retinol içerikli kremler

Eczanelerde yada satış mağazalarında bulmanız mümkündür. Tretinoin hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olan A vitamininin topikal (cilde sürülebilen) bir şelidir. Retinol ise daha etkili bir çözümdür.Retinol’ e em iyi alternatif Tretinoin içerikli kremdir.

“Tedavi sonuçlarını görmek için en az 12 hafta kullanılması gerekir. “

Mikrodermabrazyon içerikli kremler:

Mikrodermabrazyon tedavisi ilerlemiş çatlaklar için bir parlatma tedavisidir. İlk günler cildinizi tahrip etme riski olabilir ancak kusurları en aza indirmek için kurtarıcı bir yöntem. Dermotolog tavsiyesi olmadan kullanmanız tavsiye edilmez.

“Mikrodermabrazyon ve cildi yeniler ve böylece hemen hemen tüm yüzeydeki kusurları kaldırır. Cilde esnek bir görünüm kazandırıç

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir