Tarkan Antalya’yı Coşturdu.Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya” Antalya etkinlikleri kapsamında devam eden konserler serisinde dün gece megastar Tarkan’ı ağırladı.

Tarkan Antalya'yı Coşturdu.

 

“EXPO 2016 Antalya” etkinliklerinde Tarkan, 20 Bin kişiye yakın sevenlerine eşsiz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Günler öncesinden biletlerini alan 20 bin kişiye yakın Tarkan hayranın heyecanla beklediği konser dün saat 22.00’de Kır Aktivite Alanı’nda gerçekleşti.

Özel ışık ve efekt gösterisi ile sahne alan İki saat sahnede kalan Tarkan, 21 şarkı seslendirdi. Yoğun istek üzerine konser bitiminde tekrar sahneye gelerek iki şarkı daha söyledi.

Tarkan Antalya'yı Coşturdu.

Tarkan, çok yakında gelecek olan yeni albümünün haberini ilk kez EXPO 2016 Antalya konserinde sevenlerine verdi.

TARKAN’DAN ‘FİDAN’ SÜRPRİZİ

Konserin ikinci yarısında sahneye çıkan iki çocuk sanatçıya buket çiçek hediye ederken Tarkan kendisine çiçek hediye eden çocuklara fidan vererek sürpriz yaptı.

Tarkan: ‘’ Siz bana çiçek hediye ettiniz bende size doğaya ekmeniz için fidan hediye etmek istiyorum. Ben EXPO 2016 Antalya’yı çok sevdim çünkü teması botanik ve çiçekler. Bu yüzden benim için çok önemli. Dün gece buraları gezme fırsatı buldum ve çok beğendim. Konser çıkışında size dağıtılacak olan tohumları lütfen dikmeyi unutmayın. Çocukların ilk çiçek yetiştirme deneyimlerini onlara yaşatın ‘’ şeklinde konuştu.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir