6 Dakikada Taze Ve Seksi Bir Görünüm6 Dakikada Taze Ve Seksi Bir Görünüm

6 Dakikada neler yapabilirsiniz? Saçlarınızı ve makyajınızı 6 dakika içinde yenileyip seksi ve taze bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hanımlar güzelleşmek için çok vakit ayırmanıza gerek yok. 6 dakika içinde hem taze hem de seksi bir görünüm elde etmek çok kolay. İnsanların ilk fark ettiği şey pürüzsüz bir görünüm. Yanaklarınız ve dudaklarınıza hafif bir pembelik vererek görünümünüzü hızlıca değiştirebilirsiniz. Şimdi sırası ile yapmanız gerekenleri aktaracağız.

Göz Makyajı İçin 3 Dakika Yeterli 

 

6 Dakikada Taze Ve Seksi Bir Görünüm


Göz çevresine kusurları kapatmak için kapatıcı kullanabilirsiniz. Parmaklarınız ile iyice emmesini sağlayın. Çok açık renkli bir farı ise abartısız sürün. Siyah göz kalemi kullanmayı unutmayın.

Kaşlarınız bu süreyi zaman dahil bile etmiyoruz 

6 Dakikada Taze Ve Seksi Bir Görünüm

Kaşlar çok önemli bir ayrıntı ama inanın hiçte vaktini alamayacak bir ayrıntı. Küçük bir kaş tarağı ile kaşlarınızı düzeltin. Kaşlar yüzünüzdeki en önemli unsur.

2 dakika ise Ruj

6 Dakikada Taze Ve Seksi Bir Görünüm

Doğal renkler en çok tercih etmeniz gereken renkler olsun. Ve ruj ile birlikte mutlaka rujunuzun rengine uygun dudak kalemi kullanmayı ihmal etmeyin.

1 dakika da ise gür saçlar elde edin

6 Dakikada Taze Ve Seksi Bir Görünüm

Gür saçları 1 dakikada hızlıca elde etmek zor mu diyorsunuz . Hayır kesinlikle zor değil. Başınızı aşağı atın ve saçlarınızın kökünden saç derinize masaj yapın ve saçlarınızı aşağı doğru tarayın. Başınızı geriye atın ve saçınızı yarı at kuyruğu yaparak bir toka ile toplayın ve saçınızdan bir tutamı tokanın etrafında dolandırıp görünmeyecek bir şekilde tel toka ile tutturun.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir