Hayat Bazen Tatlıdır Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu.Hayat Bazen Tatlıdır

 Star TV ekranlara gelecek eğlenceli bir dizi “Hayat Bazen Tatlıdır” yayın tarihi belli oldu.

 

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan‘ın paylaştığı ” Hayat Bazen Tatlıdır”ın yayın tarihi belli oldu.

Yönetmenliğini Hamdi Alkan‘ın  üstlendiği dizisinin senaryosunu ise Gani Müjde yazdığı dizide  idealist öğretmen Hayat’ın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu ediliyor.

Hayat Bazen Tatlıdır 16 Ekim Pazar günü 20.00’de Star ekranlarında…

Öğretmenlik hayatı boyunca doğru bildiklerini savunduğu için başına gelmeyen kalmayan Hayat Öğretmen’i son olarak Evli ve Öfkeli dizisinde Esra karakteri ile izlediğimiz güzel oyuncu Birce Akalay canlandıracak.

Birce Akalay

Poyraz Karayel dizisinde “Sefer” karakterini canlandıran Kanbolat Görkem Arslan dizide mafya babası rolünü üstleniyor.

Kanbolat Görkem Arslan

Geniş Aile dizisinde ” Cevahir ” karakteri ile ekranlara gelen Ufuk Özkan ise, Hayat’ın çalıştığı okulun müdürü rolünde izleyeceğiz.

Ufuk Özkan

Dizinin Konusu:

Hayat Öğretmen prensiplerinden hiçbir zaman vazgeçmediği için başına gelmeyen kalmıyor…
Problemler, çalıştığı özel okuldan ayrıldıktan sonra bir Anadolu lisesinde çalışmaya başlayan Hayat Öğretmen’in peşini bırakmıyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki bu Anadolu lisesinde değişik öğretmenler ve haylaz ama sevimli öğrencilerin arasına katılan Hayat ve Gözde okulda bazı dengeleri değiştirecek… Bu okulda heyecan ve hareket hiç eksik olmayacak.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir