Sonbahar-Kış Kampanyasının İlham Perisi MIRANDA KERRSonbahar-Kış Kampanyasının İlham Perisi MIRANDA KERR

2014/15 SONBAHAR/KIŞ KAMPANYASININ İLHAM PERİSİ MIRANDA KERR SWAROVKI’NİN ÇOK YÖNLÜ KADININI TEMSİL EDİYOR

Swarovski herkesin beğeniyle takip ettiği kendine has tarzını yaratmak için ışık, ışıltı ve ihtişamı bir araya getiriyor. Adı modernlikle özdeşleşen bir marka haline gelen Swarovski her an güzelliğinin zirvesinde görünmek isteyen günümüzün çok yönlü kadınlarına hitap ediyor.

Bu modern ve çok yönlü kadının en mükemmel temsilcilerinden biri olan Miranda Kerr, Swarovski’nin 2014/15 Sonbahar/Kış kampanyasının ilham perisi olarak seçildi. Işıltısıyla göz kamaştıran ve tarzıyla adından sıkça söz ettiren süper model Swarovski’nin değerlerini mükemmel şekilde ifade eden farklı birçok yöne sahip. Swarovski’nin Yaratıcı Direktörü Nathalie Colin “Miranda, Swarovski için çok bariz bir seçim oldu, çünkü markayı kusursuz biçimde temsil eden çağdaş kadın fikrine çok uyuyor” diye açıklıyor.
Çekimleri Steven Meisel tarafından gerçekleştirilen dünya genelindeki yeni kampanyada rol alan Miranda ise “Swarovski’nin koleksiyonlarına kattığı çok yönlülüğü seviyorum. Yarattığı ürünler her zaman çağı yakalıyor, modern ancak zamansız. Bu yüzden ister günlük, ister daha resmi tarzda kıyafetlerle olsun gündüzden geceye rahatlıkla kullanabiliyorsunuz” diye konuşuyor.

MIRANDA KERR
MIRANDA KERR

2014/15 temel trendlerini öne çıkartan bir kampanya

7 görselden oluşan kampanya 2014/15 Sonbahar/Kış koleksiyonunda öne çıkan sezonun temel trendlerini yansıtıyor.
Bu trendlerin ilki yeni ve kullanımda rahatlık sunan bir tema olarak karma kaplama. Miranda’yı “Bound” kolye ve halka bileklikle gösteren kampanya reklamında olduğu gibi bu sezon altın, pembe altın ve gümüş kaplamalar uyumlu kombinlerle bir araya geliyor. Nathalie Colin’e göre “Karma metal trendi kendinize has tarzınızı yaratmak için kuralları yıkmaktan korkmamak gerektiğinin altını çiziyor. Bu sezon Swarovski farklı metal renklerinde birçok parça sunarak önceki karma kaplama denemelerinin ötesine geçiyor. Yoğun ve gösterişli altın tonlarından zarif ve kadınsı pembe altına, seçkin ve canlı gümüş rengine… neden sadece birini seçesiniz ki?!”

Birçok farklı metal kaplama çeşitleriyle sunulan temiz ve zarif hatlara sahip kolye uçları, bileklikler ve yüzükler Swarovski tasarımlarının en bilinen özelliği çok yönlülük konseptine yeni bir boyut ekliyor. Aynı yüzük, bileklik ya da kolye ucunun farklı metal tonlarını üst üste takarak bu sezon işleri iyice karıştırın. Birçok farklı opsiyon ve kombin arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Swarovski kadınları yeni trendleri kendi tarzlarıyla, kendilerine göre birleştirerek görünümleri konusunda her gün cesur olmaya teşvik ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ejWjkbSWGCg

Miranda Kerr Diğer resimler ileriki sayfalarımızda…

MIRANDA KERR

Swarovski Miranda Kerr

MIRANDA KERR

MIRANDA KERR

MIRANDA KERR

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir