Fit Görünmek İçin Ebru Şallı’dan 3 Altın KuralFit Görünmek İçin Ebru Şallı’dan 3 Altın Kural

Fit görüntüsü ile yıllardır dikkat çeken Ebru Şallı’dan formda kalmanın 3 altın kuralı….

Yıllardır fit görüntüsünden bir şey kaybetmeyen Ebru Şallı formda kalmanın 3 altın kuralını açıkladı.Ünlü manken ve sunucu, “Benim sırrım çok basit. Düzenli olarak spor yapmak, her gün iki fincan yeşil çay içmek ve 8 öğün yemek” dedi.
Türkiye’de pilates deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Ebru Şallı yıllardır formundan hiç bir şey kaybetmiyor. Ünlü manken ve sunucu fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmasının üç sırrı olduğunu açıkladı.

ÖNEMLİ OLAN SAĞLIK

Önemli olanın zayıf değil, sağlıklı ve fit kalabilmek olduğunu belirten Şallı şöyle konuştu: “Ben yıllardır aynı kilodayım. Bunun en önemli sebeplerinden birincisi düzenli spor ve pilates yapmak. İkincisi günde sekiz öğün yemek ve her gün 2 fincan yeşil çay içmektir.” Ünlü manken beslenmesiyle ilgili ayrıntıları hakkında da bilgi verdi.

SİMİDE ASLA HAYIR DEMEM

Ebru Şallı, “Suyu daha çok taze sebze ve meyvelerden alıyorum. Her besini mevsiminde tüketirim.

Ana öğünlerimde sebze, karbonhidrat ve protein olmasına önem veriyorum. Her şeyi dozunda yiyorum. Yasaklarım yok. Mantı çok severim ama soyalı olanı tercih ediyorum çünkü vejetaryenim. Çikolataya bayılırım. Simite asla hayır diyemem ama yarım simit yerim!”

ŞOK DiYETLER KASLARI ERiTiYOR

Kısa sürede zayıflamak için yapılan diyetlerin çok sağlıksız olduğunu söyleyen Şallı, “Şok diyetlere karşıyım. Kısa sürede kilo vermek için bu diyetleri yapmayın. Şok diyetler, kas erimelerine ve yüzde çökmelere neden oluyor. Ben hiç diyet yapmıyorum” dedi.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir