Teoman’dan Muhteşem KonserTeoman’dan Muhteşem Konser

Rock müziğin önemli isimlerinden Teoman, BKM Organizasyonu ile gerçekleşen Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Konuklar tüm gece kesintisiz, Teoman’ın dünden bugüne sevilen parçalarına bir ağızdan eşlik etti.

Teoman konserine ‘Duş’ şarkısıyla başladı. Ardından, ‘Renkli rüyalar oteli’, ‘Sevdim seni bir kere’, ‘Senden önce senden sonra’, ‘Gemiler’, ‘Rüzgar gülü’, ‘Zamparanın ölümü’, ‘İstanbul’da sonbahar’, ‘Uykusuz her gece’, ‘Kupa kızı, sinek valesi’, ‘Papatya’, ‘Paramparça’, ‘Bugün’, ‘İki yabancı’, ‘Güzel bir gün ölmek için’ ve ‘Aşk kırıntısı’ gibi birçok parçasını peşpeşe seslendirdi. 

İrem Candar Sürprizi

Teoman, konserin ikinci yarısında sahneye İrem Candar’ı davet ederek, ‘Bana öyle bakma’ adlı şarkısını birlikte söylediler. 
Açıkhava’yı dolduran hayranları, Teoman’ın dünden bugüne sevilen parçalarına hep bir ağızdan eşlik etti.  Konseri ‘Tek başına dans’ şarkısıyla bitiren Teoman’ı izlemeye gelen binlerce hayranı, alkışlar ve tezahüratlarla sanatçıyı yeniden sahneye çıkardı. “Bis” için bir kez daha sahneye çıkan Teoman, ‘Ukulele’ adlı küçük enstrümanla ‘Gönülçelen’i söyleyerek, muhteşem performansını sonlandırdı.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir