Epilasyon Sırasında Çifte TedaviEpilasyon Sırasında Çifte Tedavi

Lazer epilasyon tercih eden bayanlar , şayet varis sorununuz da var ise her iki derttende tek tedavi ile kurtulabilirsiniz!

 Mix Atım teknolojisine sahip lazer uygulamalarında tüy tedavisi yapılırken varis tedavisi de yapılabildiğini unutmayın!

lazer epilasyon ve varis

Yaklaşık 50 yıldır sağlık alanında birçok tedavide kullanılan lazer teknolojisi,  hem kadınlar hem de erkekler tarafından tüylerden kurtulmak üzere başvurulan öncelikli yöntemler arasında.

Mix Atım teknolojisi ile iki farklı dalga!

Lazer uygulamalarında geliştirilen Nd:YAG+Alexandrite lazerden oluşan Mix Atım teknolojisinde, klasik lazer uygulamalarından farklı olarak iki farklı dalga boyundaki lazer ile aynı anda hastaya uygulanabiliyor. Bu da başta etki ve ağrı düzeyi olmak üzere birçok alanda hastaların fayda sağlamasına yardımcı oluyor.

Mix Atım, yöntemi tüylenme tedavisinin yanı sıra yüzeysel varisler başta olmak üzere, 2mm’den geniş tüm damar tedavileri ve cilt gençleştirmede de kullanılabiliyor.
Varis problemi olan kişilerde gerekli durumda bir damar cerrahı ile beraber çalışılarak takip ve tedavinin sağlanabiliyor. Ve tedavi de
sadece yüzeysel damarların tedavisi hedeflenmemeli, derin damarların da dopler yöntemi ile incelenmesi daha başarılı ve etkin sonuçlar alınıyor.
Mix Atım teknolojisine sahip lazer uygulamalarında aynı seansta lazerle tüy tedavisi ve varis tedavisinin yapılabiliyor.
Mix Atım teknolojisiyle aynı seansta iki tedavi yani lazer epilasyon ve varis tedavisi yapılabiliyor. Normal şartlarda  varis hastaları için lazer epilasyonun zararı olmasa bile,  hem ileri boyuta ulaşabilecek bir sağlık probleminin önüne geçmek hem de tüyleri yok ediliyor.
Mix Atım teknolojisiyle epilasyonda her iki dalga boyu aynı anda, damarda ise ardışık olarak kullanılıyor.
Dikkat edilmesi gerekenler!
Lazer uygulamaları kozmetik tedavi değildir. Lazer uygulamaları tıbbi bir tedavidir ve mutlaka hekimler tarafından yapılması gereklidir.
Lazer tedavide hem uygulayan hem de uygulamayı yapacak cihaz/yöntem son derece önemlidir.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir