Bergüzar Korel Öyle Bir Tweet Attı Ki…Bergüzar Korel Öyle Bir Tweet Attı Ki…

Bergüzar Korel’in attığı tweet Twitter’da paylaşım rekoru kırdı…

Bergüzar Korel İsrail’in zulmünü hedef alarak attığı tweet ile Twitter’da paylaşım rekorları kırdı.Bergüzar Korel bu zulme sessiz kalmayan ünlüler kervanına katıldı.

Güzel oyuncu Bergüzar Korel İsrail’in Filistin’e yaptığı zulme sessiz kalmadı. Twitter’da takipçilerine attığı tweet sosyal medyayı salladı.
Bu ünlülerden biri de oyuncu Bergüzar Korel… Gazze’deki İsrail saldırısını kınayan Korel, takipçilerinden kimseye hakaret etmemeleri ricasında bulundu:
“Buraya fotoğraf koyup bir paragraf yazarak ne kadar duyarlı olduğumuzu gösterince rahatlayacak insanlar için değil bu satırlarım…Herkes hayatına devam ediyor,haftaya bugün yine herkes hayatından fotoğraflar paylaşmaya devam edecek,hayatını yaşamaya devam ettiği gibi..Beni buradan takip eden,seven sevmeyen 54.000 insandan tek bir ricam var..Şu dönemde insanlara “sen neden duyarsızsın, neden bir şey paylaşmıyorsun” deyip,hakaret etmek yerine,yürekten,gerçekten,kapalı kapılar ardında,kimseye şov yapmadan dua edin..

Hiçbir görüş, hiçbir inanç ölen bebeklere kalbi acımayacak kadar taşlaşmış değil.Tepkinizi elbette dile getirin..Ama burada kimseye baskı yapmayın..Biz eskiden böyle değildik..Çok daha hoşgörülü,sevgi doluyduk..Nefretten,öfkeden bir şey geçmiyor elimize..Günah da sevap da Allah ile kul arasında..Hepimiz ölen canlara,günahsız çocukların canını alanlara lanet yağdırıyoruz..Hepimiz BİR’iz..Şurada kırdığınız kalp,ettiğiniz küfür keşke orada yanan canlara merhem olsa..Ama olmuyor.. Kalpten,bu vahşetin durması ve çocuk kanıyla beslenen canilerin en kısa zamanda bu kıyımı durdurmaları için DUA EDELİM..” Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir