Şarkı Sözleri Müstehcendi Söylemeye Korktum-RöportajŞarkı Sözleri Müstehcendi Söylemeye Korktum-Röportaj

Pop müziğinin iddialı isimlerinden Murat Dalkılıç’ın merakla beklenen 3.albümü ‘’DAHA DERİNE‘’ 26 Haziran’ müzikseverlerle buluştu!

Ozan Çolakoğlu’nun müzik direktörlüğünü üstlendiği DMC imzası taşıyan albüm çıktığı günden beri dijitalde büyük ilgi görüyor!

Dalkılıç’ın, albüm ile aynı adı taşıyan “Derine”nin yanı sıra, “Bu Nasıl Aşk”, “Yani”, “Kördüğüm”, “SMS”, “İki Yol”, “Aşka Doydum”, “Haydut” gibi birbirinden iddialı 13 parçası şimdiden dillere dolanmaya başladı.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ İLE KAMERA KARŞISINA GEÇTİĞİ “DERİNE” KLİBİ ŞİMDİDEN MERAK KONUSU OLDU!

Albümün çıkış parçası olan ve Oğuzhan Koç’un yazdığı ‘Bu Nasıl Aşka’ ilk klibini çeken Murat Dalkılıç, ikinci kez, ‘Derine’parçası için oyuncu Özge Özpirinçci ile kamera karşısına geçti. Çekimleri İstanbul’da 3 günde tamamlanan “Derine”ye aksiyon dolu bir klip çeken Dalkılıç’ın klibindeki motor üzerindeki kovalamaca sahneleri ise aksiyon filmlerini aratmadı! Özge Özpirinçci ve Dalkılıç’ın birlikte çektiği sahneleriyle “Derine” hem dinleyenlerin hem izleyenlerin nefesini kesecek!

Murat Dalkılıç’la yeni albümü ‘Daha Derine’ ile ilgili Röportajı

Bir önceki albümde ‘Bir Güzellik Yapsana, Gece Bende Kalsana’ gibi seksi sözler vardı. Bu sefer yok. Sizde mi muhafazakârlaştınız?

– ‘Daha Derine’ de çok seksi bir laf değil mi?

Nesi seksi?

Sayfa: 1 2 3 4


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir