Ozan Doğulu’dan ModeratoOzan Doğulu’dan Moderato

2014’ün En Büyük Sürprizi Ozan Doğulu’dan Ozan Doğulu’dan Moderato isimli 3. albümü 15 Temmuz’da müzikseverlerle buluşuyor.

Ajda Pekkan’dan Kenan Doğulu’ya, Sezen Aksu’dan Gülşen’e, Ebru Gündeş’ten Şebnem Ferah’a kadar Türkiye’nin en sevilen 13 müzik starıyla 13 şarkı hazırlayan Ozan Doğulu, yeni albümü 130 bpm Moderato ile 2014 yazının en iddialı albümüne imza attı.

Daha önce çıkardığı “130 bpm” ve “130 bpm Allegro” albümleriyle müzik dünyasında kendine ayrı bir yer edinen Ozan Doğulu, son büyük sürprizi “130 bpm Moderato” ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

2,5 yıl süren yoğun bir çalışmanın ürünü olan ve 13 sanatçının 13 şarkı ile yer aldığı albüm 130 bpm Moderato, 15 Temmuz Salı günü müzik marketlerde satışa sunuluyor.

130 BPM Moderato’da Yıldızlar Geçidi

Müzik dünyasının birbirinden değerli isimleri Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu gibi isimlerin yanısıra Gülşen, Ebru Gündeş, Şebnem Ferah, Model, Yonca Lodi, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali, Özlem Tekin, Burcu Güneş ve Ece Seçkin gibi Türkiye’nin en sevilen isimleri Ozan Doğulu şarkılarına hayat veriyor.

Yapım aşamasından itibaren müzik severlerin yoğun ilgi gösterdiği albüm merakla bekleniyor. Repertuar ve stüdyo çalışmaları büyük bir titizlikle tamamlanan albümün kayıtları sırasında stüdyodan gelen her haber büyük heyecan yarattı. Müzikseverlerin merakla beklediği albüm  15 Temmuz’da dinleyicisiyle buluşacak. Repertuar ve stüdyo çalışmaları 2,5 yılda tamamlanan albümde  çoğu şarkıya Türkiye’nin en ünlü söz yazarları en mükemmeli bulana kadar defalarca söz yazdı.

Ozan Doğulu’nun “130 bpm Moderato” albümündeki şarkıları yaz boyunca dillerden düşmeyecek gibi gözüküyor.

130 bpm Moderato

1- Ozan Doğulu feat. Sezen Aksu “İstanbul İstanbul Olalı”
2- Ozan Doğulu feat. Ajda Pekkan  & Kenan Doğulu “Harika”
3- Ozan Doğulu feat. Gülşen “Namus”
4- Ozan Doğulu feat. Ebru Gündeş “Meyhaneci”
5- Ozan Doğulu feat. Kenan Doğulu  “Büyük Yürürüm”
6- Ozan Doğulu feat. Şebnem Ferah  “Sözlerimi Geri Alamam”
7- Ozan Doğulu feat. Model “Böyle Akşamlar”
8- Ozan Doğulu feat. Yonca lodi “Hangisine Yanayım”
9- Ozan Doğulu feat. Mustafa Ceceli “Haram Geceler”
10- Ozan Doğulu feat. Ziynet Sali  “Naparsan Yap”
11- Ozan Doğulu feat. Ece Seçkin  “Hoşuna mı Gidiyor”
12- Ozan Doğulu feat. Burcu Güneş “Yaşamak Ne Güzel Şey”
13- Ozan Doğulu feat. Özlem Tekin “Dans Et”

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir