Burcu Esmersoy Bayanları KızdırdıBurcu Esmersoy Bayanları Kızdırdı

Burcu Esmersoy katıldığı bir televizyon programında kadınları kızdıran bir açıklamada bulundu…

Burcu Esmersoy TV 8’de Özge ile Güzel Bir Gün programına canlı yayın konuğu oldu. Burcu Esmersoy kadın bence de evde olmalı dedi sosyal medya salladı. Güzel sunucu Burcu Esmersoy yaptığı açıklamalar ile kadın takipçilerinden tepki aldı.

Burcu Esmersoy, Özge Uzun’un canlı yayın konuğu oldu. Özge Uzun güzel sunucu Burcu Esmersoy’a yönelttiği özel hayatı ile ilgili gelen sorular nedeniyle zor anlar yaşattı.
TV 8 ekranlarında canlı olarak yayınlanan “Özge ile Güzel Bir Gün” programında Burcu Esmersoy yaptığı açıklamalar ile ortalığı birbirine kattı.

Burcu Esmersoy Açıkladı Sosyal Medya Sallandı…

Burcu Esmersoy yaptığı açıklamalar ile küçük büyük tüm hayranlarını şaşırttı. Burcu Esmersoy’un açıklamalarına en çok kadın hayranları tepki gösterdi. Burcu Esmersoy spikerlik yaptığı dönemi anlatırken “Kadın bence de evde olmalı” dedi.

Özge Uzun’un soruları karşısında “Programlara neden gitmediğimi hatırladım” dedi.
Özge Uzun’un sorduğu özel hayat ile ilgili sorular karşısında sıkışınca kaçamak cevaplar vermeye başlayan Burcu Esmersoy “Programlara neden gitmediğimi hatırladım” dedi.

İşte Burcu Esmersoy’un tepki gören açıklaması;
“Spor spikerliği çok zor, bazı maçlar geceleri başlıyor o da bir erkeğe çok zor geliyor. Bizde başka bir aile kavramı var yani Türklerde. Erkek sevdiği kadının, eşi olacak kadının sabaha karşı eve gelmesinden rahatsız oluyor. Kadın bence de evde olmalı.Hep benimle ilgili haberler yapıldığında kariyeri seçti diyorlar. Evet kariyeri seçtim çünkü aşkı seçtiğim zaman pek iyi olmadı.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir