Bana Sevmeyi Anlat 2. Bölüm FragmanıBana Sevmeyi Anlat

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği konusu ve başarılı oyuncuları ile dikkat çeken “Bana Sevmeyi Anlat” dizisinin 2. bölümünde neler olacak?

 

Başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert‘in paylaştığı   26 Ağustos Cuma akşamı yayınlanan  ilk bölümü ile beğeni kazanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Bana Sevmeyi Anlat

 

Bana Sevmeyi Anlat

Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği “Bana Sevmeyi Anlat” Ağustos ayında yayın hayatına başlayacak olan dizinin Almanya’dan İstanbul’a uzanan bir hikayesi var.

Seda Bakan, Almanya’da çocuğuyla hayata tutunmaya çalışan bekar anne Leyla karakterini canlandıracak.
Mustafa Üstündağ, güçlü ve varlıklı işadamı Haşmet karakteriyle ekranlara gelecek.
Kadir Doğulu, üniversitede gastronomi okuyan restoran sahibi – işletmeci Alper karakterini canlandıracak.
Dolunay Soysert‬, cemiyet hayatının ünlü ismi ve dergi yöneticisi Canan karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Bana Sevmeyi Anlat

 

Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor.

Bana Sevmeyi Anlat

Çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla… Dost ve aşık bildiklerinin ihanetine uğrayan Alper… Ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet… Yaşam, Leyla ile Alper’i bir kaçış sahnesinde bir araya getirecek.

 Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir