Gökhan Türkmen “Vay Halimize”Farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı ” Vay Halimize ” şarkısı ile yakında hayranları ile buluşacak.

 

Gökhan Türkmen "Vay Halimize"

Vay Halimize şarkısının sözleri Gökhan Türkmen‘e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen‘e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait.

Gökhan TürkmenVay Halimize Şarkı Sözleri yazımızın devamında yer almaktadır….

Vay Halimize ” içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Gökhan Türkmen’in ” Vay Halimize ” şarkısı; savaş, şiddet, çevre kirliliği, ırkçılık gibi dünyanın yaşadığı kaosu ve bu kaos ortamından yorulan, bunalan insanların duygularına tercüman oluyor.

Gökhan Türkmen ” Vay Halimize ” şarkısı ile ilgili düşüncelerini şu sözler ile dile getirmiş…

” Şarkıda negatif betimlemeler olsa bile bizim amacımız bunun tam tersi pozitif sonuçlara dikkat çekmek. Vay Halimize, özür dileyebilmek, teşekkür edebilmek, önyargısız olabilmek, empati kurabilmek ve bunun gibi unutulmaya yüz tutmuş ve yozlaşmış ögeleri vurgulayarak bunları insanlara hatırlatmak amacı ile ortaya koyduğumuz bir şarkı.” diyerek ifade ediyor.

Gökhan Türkmen’in yeni şarkısı ” Vay Halimize ” GTR Müzik etiketi ile 15 Temmuz’da tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Vay Halimize Şarkı Sözü

Bu şehir atar, yutar, sarar, kanar, kaçar, kalır, kusar
sensizken bir anda
Sürükler, durmaz, akar, gider, suya dalıp çıkar, beter söner bir anda
Taşınıp, bozar, kıyar,döver, karar, her şeyi senden bekler son anda
Birer birer, yapar, bozar, alır, kaçar, satar sensizken bir anda

Vay Vay Vay Vay Vay Halimize
Vay Vay Vay Vay Vay Halimize
Söz: Gökhan Türkmen
Müzik: Caner Anar – Gökhan Türkmen
Düzenleme: GT Band

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir