Bergüzar Korel’in Halit Ergenç’e AşkıBergüzar Korel’in Halit Ergenç’e Aşkı

Bergüzar Korel bir Tv programında eşi Halit Ergenç’e olan aşkını ve evliğini anlattı. Korel mutlu evliliğini ve çocuğuna olan bağlılığını dile getirdi…

Atv ekranlarında yayınlanan ‘Karadayı’ dizisinin ‘Hakime Hanım’ı Bergüzar Korel, Mega TV’ye misafir oldu. ‘Mas Vale Tarde’ adlı programın evvelki gün yayınlanan bölümünde hakkında merak edilen soruları yanıtlayan oyuncu, eşi Halit Ergenç’e olan aşkını ve aile yaşantılarını anlattı.

“HALİT HARİKA BİR ERKEK”

Eşi Halit Ergenç ile sevinçli bir evlilikleri olduğunu açıklayan Korel, “Halit; çok fazla naif, sürprizler yapan, sarıp sarmalayan, zarif, karşısındakinin ne niyetinde olduğunu önemseyen, harika bir erkektir. İyi bir baba ve iyi bir eştir” diye belirtti .

‘ALİ’YE KARDEŞ İSTİYORUZ’

Ünlü oyuncu, programda oğlu Ali’ye olan bağlılığından da bahsetti. Tüm vaktini oğlu Ali ile geçirmek niyetinde olduğunu açıklayan Korel, ” Önceki haftalarda reklam çekimi için Prag’a gittim, Ali tekrar yanımdaydı. Her yere elimden geldiğince Ali’yle gidiyorum” diye açıkladı . İkinci bir çocuk istediklerini de ifade eden şöhretli oyuncu, “Ali de, ben de ona bir kardeş istiyoruz” diye belirtti .

“ÜNLÜYÜZ AMA İNSANIZ”

Eşiyle beraber sıradan bir hayat yaşadıklarını da ifade eden Bergüzar Korel, şunları belirtti : “Ünlü bir anne-babanın çocuğuydum fakat olağan bir hayat yaşıyorduk. Şu an Halit ile bunu yapmaya çalışıyoruz. Ünümüzle yaşamıyoruz. Bizi pazarda alışveriş icra ederken veya havaalanında yerde otururken görebilirsiniz. Ünlüyüz fakat insanız.”Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir