Ayrıcalıklı Bir Tatil: Antalya- Kemer’de Rixos Sungate OtelAyrıcalıklı Bir Tatil: Antalya- Kemer’de Rixos Sungate Otel

Antalya’nın otelleri arasında yer alan Rixos Sungate, misafirlerine kendine özel yat limanı ile hizmet veriyor.

Ondan fazla oda tipi ve her türlü tatil formatına cevap verecek şekilde dizayn edilmiş konaklama üniteleriyle siz misafirlerimize unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor.

Ayrıcalıklı Bir Tatil: Antalya- Kemer'de Rixos Sungate Otel

Konaklama

Akdeniz havzasının tüm doğal güzelliklerini içinde barındıran Rixos Sungate, Beldibi’nin sakin, şehrin gürültüsünden uzak, büyüleyici atmosferi ve bu atmosferle bütünleşen mimarisiyle 250.000 m² alana konumlanmıştır. İki özel iskele ve bir marinaya sahip 720 metre uzunluğunda doğal yapıdaki sahilinde misafirlerin denize rahat girebilmesi için farklı giriş yolları da bulunmaktadır.
01-10 Mayıs (mayfest) tarihleri arasında tesisimize tek ya da grup bay konaklamaları kabul edilmemektedir.

Yeme-İçme:

Geleneksel Türk Tencere Yemekleri,Çin,Japon,Japon Izgara,Türk Yemekleri,İtalyan,Meksika,Türk-Yunan Mutfağı, Orta Doğu ve Deniz ürünleri A’la Carte Restoranları ve çeşitli lezzetlerin bir araya getirildiği Açık Büfe Ana Restoranlar:Veranda,Turkuaz, Pino,  kısacası dünya mutfaklarının en lezzetli,en özenle seçilmiş örnekleri…

Eğlence:

Dünyaca ünlü yıldızlarının yaz aylarında Rixos Sungate’de canlı performanslarını izleme ayrıcalığını Rixos Sungate’de yaşayın . Lotus Alanı ve Alara Show Center gibi etkinlik alanlarında düzenlenen eğlencelere doyamayacaksınız.

Starday, Pink Party,Amazıng Pool Party,Saılor Party  gibi düzenlenen özel parti ve eğlence etkinliklerin’de, dünyaca ünlü DJ’ler,yıldızlar,  birbirinden muhteşem şovlar,  özel temalı çılgın partiler. Lazer şovları, muhteşem dans ve sirk gösterileri…

Rixos Sungate’in 2014 yılının yeni  eğlence simgeleri sizlerle birlikte.

Göynük Mah. Baş Komutan Atatürk Cad.
No:153-1/1
KEMER / ANTALYA / TÜRKİYE

Telefon : +90 242 824 00 00
Fax : +90 242 824 97 55
Eposta : sungate@rixos.com

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir