Burçlara Göre Tatil Önerileri

Burçlara Göre Tatil Önerileri

Burçlara Göre Tatil Önerileri

Koç Burcu: Koç insanı heyecanı sever. Tatil konusunda yeni yerleri tercih edebilir ama ilk keşfeden o olmak istemez.

Aksiliklerle karşılaşmak onun sinirini bozabilir. Koç burcunun maceracı keşif duygusu onu tatilinde dağcılık, rafting, yamaç paraşütü gibi sporları yapmaya sürükleyebilir.

Doğaya karşı kendi gücünü test edebileceği bir kamp tatili ona iyi gelebilir. Kamp alanının yakınında iyi bir otel bulunuyorsa süper bir tatil geçirebilir.

Her zaman yeni şeylere ihtiyaç duyar. Tatile çıkmadan önce gideceği yer hakkında yapılan yorumları okur ve öncesinde küçük bir araştırma yapabilir. Çöle bile gitse rahat etmeyi arzular.

Kendini heyecandan, maceraya atılmaktan alıkoyamaz. Fethiye, yamaç paraşütü, su sporları ve keyifli yat gezileri koç burcunun ilgisini çekebilir.

Boğa Burcu: Boğa insanı lükse ve güzelliklere düşkündür. Yeşillikler içinde dağ ya da göl manzaralı şık bir tatil köyü, otel tam ona göredir.

Abant Gölü, Yedigöller, Kartalkaya, Uludağ, İsveç, İsviçre, Aspen gibi yerlerde çok mutlu olacaktır.

Seyahatinizde yoğun günlük programlar yapmamalısınız. Boğa insanı tatilde gevşemek ister. Kitapçıları, müzeleri, sanat galerilerini ve mağazaları dolaşarak rahatlar.

Kadın boğalar güzellik ürünleri ve bakımı ile kendini şımartmak ister. Boğa için tatil demek, günlük hayatın dışında farklı zevkleri tatmak demektir.

İkizler Burcu: İkizler için seyahat yeni şeyler öğreneceği, merakını biraz olsun giderebileceği bir yerlere gitmek olabilir. İkizler burcu mutlaka tatilde kendisine bir şey katmayı ister. Tatil kavramı onun ufkunu genişletmeli, aksi halde zevk almaz.

İkizler insanı için tatil dinlenmek demek değildir. Kalabalık, sosyal çevrelerle tanışacağı, aktivitelerin yoğun olduğu yerleri tercih edebilir. Hele ki tatilde yalnızlık onu fazlasıyla sıkabilir.

Plajları, tarihi yerleri, müzeleri, alışveriş merkezi, güzel manzarası olan tatil yöreleri onu tatmin edebilir. Ama tek bir yerle de yetinmez. Kısa zamanda birçok yeri keşfetmek ister.

Ege kıyıları ona göre olabilir. Arkadaşlarla birlikte geçirilen karavan yolcuğu, keşif, tarihi yerler, deniz, lezzetli yemekler ona keyifli olacaktır.

İkizler burcu tatile yanında küçük not defteri ve mutlaka fotoğraf makinesiyle gider. Yaz aşkları keyfine keyif katar.

Yengeç Burcu: Duyarlı, duygusal yengeç burçları için tatilin ilk amacı dinlenmek olur. Bilmediği, yabancı yerler onun ilgisini çekmez. Bu tür yerlere anca çok güvendiği dostlarıyla beraber gitmeyi tercih eder.

Yengeç burcu tatilinde kendini huzurlu ve mutlu hissetmelidir. Etrafında canlı müzik ve deniz mutlaka olmalı. Yengeç burcu insanı güncel hayatında da denize, suya ihtiyaç duyar. Hele ki tatil seçimini mutlaka kıyı kenarlarından yana kullanır.

Büyük lüks oteller yerine küçük otelleri tercih edebilir. Tabi ki kaldığı yerlerin güvenli olması gerekir. Kendini güvende ve rahat hissetmeli.

Yengeç burcu fazla para harcamayı sevmediğinden, tatili sırasında alışveriş yapacak yer aramaz. Dostları ve ailesi ile beraber deniz kenarında tatil yapma imkânına sahipse yer ve zaman önemini yitirir.

İtalya’nın kıyı şeridi, Cenova, Cinque Terre yengeç burcunun hayal ettiği atmosferi ona yaşatabilir. Romantik anlar yaşayabilir.

Sayfa: 1 2 3


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir