Saten ve Saten Giyim Hayatımıza Nasıl Girdi?

Teknoloji zamanın içerisin de gelişmesiyle birçok alanda bizlere yenilikler sunmaktadır. Bizlere sunulan bu yenilikler bazen de elbette farklı konumlara bizleri getirebilmektedir.Mesela bu yazımızda hep birlikte gelişen teknoloji ile birlikte kılık kıyafet konusun da nerden nerelere geldik bunu ele alacağız.

Eskiden o kadar çok önem verilirdi ki kıyafet konusuna sadece kendi yaşımın aklımın erdiği kadarını anlatacağım sizler buradan yıllar içerisinde olacak olan değişikliği artık siz düşünün. Doksanlı yıllar da ben çocuktum ve o dönemler de Michael Jackson her sahnesin de deri bir pantolon giyerdi ve gece dahi olsa gösterisi gözünden gözlük düşmezdi.

Saten ve saten giyim

Hatta herkes deri pantolonların ismine Michael Jackson pantolonları diyordu ve hayli popüler olmuştu. Kadınlar dahi bu pantolondan giyiyordu ve sıktırmış bir şekilde her yeri ortada oluyordu.

Zamanla Lambada dansı türemeye başladı ve eteklerle yapılan salsa daha bir hoş görüntü verdiği için yeniden etek furyasına geri dönüş yapıldı.

Kara Şimşek filminden etkilenen Bonus kafa saç modelleri Müslüm Gürses den etkilenen jilet modası gibi birçok alanda medya sektörü bizleri oldukça iyi bir şekilde yönetmekteydi. Tam bir bitmediniz dediğimiz anda Yonca Evcimik ile Abone şarkısı türedi ve herkes elinde bilet sağa sola abonelik yaptırmaya başladı.

Bizler televizyondan çok etkileniyorduk ve ne görüyorsak aynısını uygulamaya geçirmek istiyorduk. Doksanlı yılların çocukları bir başkadır ve gerçekten de o dönemlerimiz hayatımızın en güzel yıllarıydı. Çünkü çok fazla bir şey bilmiyorduk ve bizler televizyonlar da gördüğümüzü uyguluyorduk.

Ajda Pekkan yılların kadını ki hala da aynı şekilde Maşallah hiç yaşlanmadı desek yeridir en çok Saten Giyim adı verilen gömlekle sahneye çıkar parlak parlak gezerdi ortalıkta.

Saten ve Saten Giyim

Mesela bir Ümit Besen Nikâh Masası ile o dönemler de başlangıç yaptı üzerinde saten kumaştan yapılmış bir ceket ve halen aynı ceket aynı şarkı tarzını hiç değiştirmedi. İnsanlar artık yenilik aramaya başlamıştı ki o dönemlerde bir Tarkan furyası çıktı herkes önüne gelene öpücük atmaya başladı gençlik epey bir Şımarık oldu.

Tarkan bize Saten kumaşı en çok sevdiren kişi oldu ve genelde bizler Nuri Alço gibi sanatçıların üzerinde görmeye alışmıştık derken Tarkan bu durumu bir anda düzeltti ve neredeyse her sahnesin de üzerinde bir saten kumaştan yapılmış dar gömlek ile kuzu kuzu oynamaya başlamıştı. O oynadıkça bizlerde coşuyorduk ve bizlere göz açıp kapayıncaya kadar bir süreçte iki binli yılları getirmeye başlamıştı. Bu yıllar bizim dengemizi en çok bozan yıllar oldu ve bir anda bizler teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte karşı karşıya geldik.

İnternet sektörü yaygınlaşmaya başladı Zurna kanalları türemeye başladı herkes günlük hayatın da dahi ‘’Slm nbr’’ demeye başladı. İşte o gün anlamıştık aslında gençliğin elden gidişi ve neslin yeni bir sektöre girişi sadece bizi değil tüm dünyayı saracak ve birçok sosyal medyacık takılan yeni nesiller oluşacaktı.

İki binli yıllar da milenyum çağı dediler ve teknolojiye bir gaz vererek daha hızlı hale getirdiler. El kadar kıyafetler yapıldı sonra o el kadar kıyafetler ‘’üff terletti’’ denildi onları da çıkardılar büyük ihtimalle bir iki sene içinde çıplak gezeceğiz ve artık kıyafetlere para vermeyeceğiz büyük bir tasarruf içerisine girerek İphone 19-S cep telefonumuzu alabileceğiz. Fakat bizler yine mutlu olamayız emin olun çünkü her geçen değişen bu teknoloji ile birlikte hem medya sektörü değişmekte hem ülkemiz değişmekte hem de bizler değişmekteyiz.

Saten ve Saten Giyim

Eskiden ‘’Hello Adana ne var ne yok orada’’ diye şarkı söylerken şimdi ‘’Adana merkez patlıyor herkes’’ diye gezmeye başladılar ve böylelikle daha zencimsi yeni ayyaş kafa nesillerimiz türemeye başladılar. Eski masumiyet kalmadı ve eskilerde daha fırlama olan insanlar şimdiler de ise kendini toparlamaya başladı. Yani bir Aydemir Akbaş tövbesini ederken bir Sibel Kekilli üzerinde fantezi iç giyim ile verdiği poz karşısında ‘’Ailem benimle gurur duyuyor’’ diye röportaj vermeye başladı.

Halimiz aslında içler acısı bir hale geldi fakat mutlu musun diye sorsalar herkes mutlu herkes bir gülücük saçıyor her yerde Smiley karakterleri kol geziyor. Sosyal medya var çünkü mutsuz olduğumuzu kimse anlamamalı ve bu halde hoşnut olmadığımızı kimseler bilmemeli. Bu durum karşısında zaman zaman biz doksanlı çocuklarda ayak uyduruyoruz ve bizlerde bu durum ile ilgili düşüncelerimizi açıklıyoruz.

Saten ve Saten Giyim

Bakmayın burada yazıyorum çiziyorum ya emin olun bende sosyal medyada aynı şeyi yapıyorum. İlk kez alkol şişesi ile tanışmış gibi yılbaşı gecesi kucağıma aldığım bir rakı şişesi ile fotoğraf çekip paylaşıyorum üstelik yanında süsme yoğurt dahi var. Ne kadar iyimser bir davranış değil mi mezesini bir sevgili gibi düşünüp onları ayıramıyorum. İşte biz doksanların çocukları ne kadar teknoloji gelişse de halen kendimizi dünyanın en iyi insanları olarak görürüz ve saflığımızı masumiyetimizi her alanda paylaşırız. Çünkü bizlerde bir aile kavramı var ve çünkü bizler çekirdek aile denilen ve bizimkiler adlı dizi ile büyüyen nesilleriz. Her ne kadar ayyaş Cemil bizlere kötü örnek olma yolunda televizyonda bulunsa dahi hiçbir zaman onu kötü örnek olarak algılamadık ve sadece mahallede olup biten her şeyi haber veren bir komik adam olarak gördük.

Şimdiki nesil birçok şeyi sosyal medyada görmesine rağmen televizyonlarda kadeh bardaklarını dahi mozaikliyorlar ve çocuklar o mozaiklenen kadeh bardağının yasak olduğunu bildiği için direk ona odaklanıyor. Bizler ile yeni nesiller arasında gerçekten dağlar kadar fark var ve yeni nesil Saten Kumaş ile giyinen birisi gördüğünde doğrudan o kişiyi sanatçı olarak göremiyorlar çünkü onlar her alanda artık saten giyime karşı ilgisi olanları görüyorlar. Birçok fantezi giyimlerden tutun geceliklere kadar saten giyimin kullanıldığı her alanı her ortamı videolarda ve magazin sitelerinde görebiliyorlar. Ortam değişti yani gençlerin elinde bilgisayar ve cebinde internet her alanda görme heveslerini değerlendirebiliyorlar.

Bizler eskiden dergilerden Tan gazetesinden Bulvar gazetesinden gecelikli saten giyimleri görebilirken şimdi onlar istedikleri anda dolmuşta yolda sokakta gezerken dahi görebiliyorlar. Bizde doksanlı çocukların halen gözü açılmadığını varsayarak sitemiz Best Giyim üzerinden birazcık gözlerini açıyoruz ve sizlere farklı alanlarda streslerinizi atmanız adına yeni göreceğiniz ve gözlerinizi biranda açacak olan çok farklı kıyafetlere yer verdik. Bu kıyafetler içerisinde saten kumaştan tutun birçok alanda farklı kumaşlara da yer verdik. Artık böylelikle doksanlı kadınlarımız da görmediği birçok kıyafetleri giyerek doksanlı erkeklerin gözlerini açmaktadır. Yeni nesil mi yaşayacak her zaman bırakın da biraz da bizler yaşayalım ve bizler de artık gözümüzü teknolojinin yeri varyasyonları ile birlikte açalım.

Saten ve Saten Giyim

Sitemiz üzerinden alışverişlerinizi yapmanız adına mankenlerimiz en iyi şekilde sizlere bu ürünleri sunmaktadır hatta bazen o kadar güzel sunum yapanlar var ki bu mankenlerimizin resimlerini alıp bilgisayarlar da masa üstü yapanlar dahi olabiliyor. O kadarda abartmayalım ama ürünlerimizi aldığınızda kendi fotoğraflarınızı çekip kendi bilgisayarınızda masa üstü duvar kâğıdı olarak kullanabilirsiniz.

Ülkemiz de sıradan modellere ilgi duymayan ve farklı tarzını yaşamak adına arayışta olan şık bayanların adresi Best Giyim de onlara özgü bir bölüm artık var ve sınırsızca bunu yaşamalarını sağlayacak model çeşitliliği de. Saten giyim bölümün de farklılığı yaşayabilecek ve zengin model çeşitliliği ile kumaşın en duygulu türünden yapılmış birbirinden şık tasarım modeline sahip olabileceksiniz. Tutkunuzu körükleyecek modeller ve bunu doyasıya yaşayacağınız zamanların saten dokunuşu ile sizlere sunulduğu bu bölüm de etkileyici ve nefes kesen bir görünüme sahip olabileceksiniz.

saten ve saten giyim

Çok eskiler den bu yana kullanılan saten günümüz de olduğu gibi şehvetin örtüsü olarak nitelendirilmiştir. Sarayların vazgeçilmez kumaşı her güzel kadının sahip olmak isteyeceği bir zarafete sahip ipeksi bir dünyadır. Kraliçe ve kralların birçok kıyafetin de kullanılmıştır ve onlara en laik görülen kumaş türüdür.

Günümüz de en güzel bayanların saten ile kendilerini çok daha güzel hissettikleri bilinmektedir ve bunu kullanılan tasarımlar da sıkça görebilirisiniz. Özel olmak isteyen bayanların kendilerini daha özel hissedebilecekleri modelleri satenin o ipeksi dünyası ile birleştirip siz değerli müşterilerimize özel modelleri sunarak bu hazzı yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Göz alıcı bir görünümü ve tutkulu bir modeli üzeriniz de en sıcak zamanlarınızı paylaşacağınız anlarınız için en özenli şekil de üreterek sizlere sunuyoruz.

Saten ve Saten Giyim

Giydiğiniz de dokunuşun da ki incelik ile neredeyse hissetmeyeceğiniz bir hafifliğe sahiptir fakat dokunuşundan çok etkilendiğinizi ve etkilediğinizi hissedeceksiniz. Kaliteli bir saten modeli ile şık görünüm ve göz alıcı bir duygu şöleni yaşamak için modellerimize göz atınız. Beğendiğiniz bir modeli düşlediğiniz her ana uyum sağlayacağını elinize ilk ulaştığın da fark edeceksiniz. Gecelik olarak saten modellerimiz de rahat bir uykuyu keşfedecek sabahlık modellerimiz de güzel bir uyku sonrası zarafet için de kahvaltınızı hazırlayabileceksiniz.

Ayna da kendinizi gördüğünüz de etkilenecek ve çok daha iyi hissedeceksiniz. Size bakan gözleri daha tutkulu görüp hayranlıklarını gözlemleyebileceksiniz. Bu ayrıcalıklı duyguları size satenin o ipeksi dokunuşu ile deneyimli tasarımcıların ellerinden çıkmış tutkulu modeller ile en derin duyguları hissedeceğiniz bir giyim dünyasına siz de hoş geldiniz.

>>>Saten Giyim<<<<Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir