Babalar Gününde Babalara Özel Parfümler

Babalar Gününde Babalara Özel Parfümler

Babalar Gününde babanıza en güzel hediyelerden biri de parfüm Babalar Gününde babanıza hangi parfümü almalısınız? İşte size bir kaç öneri…

Versace-Pour -Homme

Versace Pour Homme

Heyecanlandırıcı, modern, maskülen fakat bir o kadar da klasik ve aromatik notalara sahip… Versace tenle bütünleştiğinde fresh temizlik hissi veren bir canlılık yaratıyor. Versace Pour Homme notaları: Limon, neroli, gül ve bergamot; orta notalarda sedir, ıtır çiçeği ve adaçayı; alt notalarda Tonka fasülyesi, misk ve amber.

Terre D’Hermes

♥Terre D’Hermes Parfümünün İçeriği

Jean Paul Gaultier

Nane ve vanilya ağırlıklı notalarla harmanlanmış kokusu, Jean Paul Gaultier’in sembolik denizci kıyafeti ile kaplanmış erkeksi heykel gövdeli şişesiyle bütünleşerek erkekler için baştan çıkarıcı gizli bir silaha dönüşüyor. Le Male notaları: Pelinotu, bergamot, kakule, lavanta, portakal çiçeği, tarçın, kimyon, misk, amber, vanilya ve tonka fasülyesi.

valentino-uomo

♥Valentino UOMO Parfüm İçeriği

Dior Homme Intense

Francois Demachy imzası taşıyan Dior Homme Intense, ağaçsı ve çiçeksi notalarıyla modern erkeğin sofistike kokusu. Christian Dior Homme Intense notaları: Üst notalarda lavanta; orta notalarda iris çiçeği, amber çiçeği, armut; alt notalarda vetiver, sandal ağacı.

L’ Homme Ideal Guerlain

♥Guerlain Superman 14 L’ Homme Ideal EDT 100 ml

Calvin Klein Euphoria for Man

Modern, seksi ve zengin erkeğin sembolü. Euphoria for Men, bağımlılık yaratan kokusu ile modern ve seksi erkeğin tanımını yeniden oluşturuyor. Euphoria notaları: Krem süet akoru ve paçuli.

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme

♥Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme

Bvlgari Man

Taze çiçeklerin fresh ve canlandırıcı etkisiyle odunsu notaların etkileyici bir harmanı. Bvlgari Man, oryantal ve maskülen karakteri ile erkeksiliği daha da vurguluyor. Man, şık, zarif ve çekici erkeklere özel… Bvlgari Man notaları: Üst notalarda lotus çiçeği, bergamot, menekşe yaprağı; orta notalarda meyan kökü, sandal ağacı, odunsu akorlar; alt notalarda amber, musk, beyaz bal, benzoin, kaşmir ağacı.

john-varvatos

John Varvatos

♥Erkek Parfümü: John Varvatos ‘u Tanıyalım

Sayfa: 1 2


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir