Ünlü Modacı Kemal Doğulu’nun Durumu Nasıl?

Merdivenlerden düşerek ciddi hasar alan Kemal Doğulu, ambulansla Taksim’de özel bir hastaneye kaldırılmıştı.Ünlü modacı Kemal Doğulu’nun durumu nasıl?

Kemal - Kadir Doğulu

Dün merdivenlerden düşerek ciddi hasar aldığı söylenen ve Taksim’de bir hastaneye kaldırılan ünlü modacı Kemal Doğulu’nun son sağlık durumu nasıl?

Son olarak İşte Benim Stilim’de jüri üyeliği yapan modacı Kemal Doğulu Cihangir’deki evinde merdivenlerden düşerek hastaneye kaldırılmıştı. Ciddi kan kaybına uğrayan ve omuriliğinde hasar olduğu söylenen yoğun bakımda tedavi gören Kemal Doğulu taburcu oldu.

Güzel haberi kardeşi Kadir Doğulu verdi. Instagram hesabından fotoğraf paylaşarak bu mesajı yazdı;

“Herkese Merhaba! Hastane çalışanlarına teşekkür ederek başlamak istiyorum. Baş Hekim Doc. Dr. Tamer Karşıdağ’a , Yoğun Bakım servisinden Prof. Dr. Özkan Akıncı ve Dr. Taner Ljama’ya, hastane işletmesinden sorumlu sevgili Emre Akkaya’ya ve tüm hastane çalışanlarına tüm ailem adına sonsuz teşekkürler… Zor ve kritik günleri atlatırken Kemal’e çok iyi baktılar. Bizim ile çok ilgilendiler! Abimi taburcu ettik. Artık çok daha iyi. Ama kendine iyi bakması gerekiyor. O yüzden bir süre burda olamayacak sizlere selamı var. Ve tabi ki dualarını eksik etmeyen herkese çok ama çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun…. Çok şey yazıldı çizildi saçma sapan gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmayan… Üzüldük ailecek canımız ile uğraşırken.. Abim iyi ya unuttuk hepsini… Şükürler olsun! Gelip ziyaret eden gelemeyip arayan mesaj atan yanımızda olduğunu hissettiren herkese tekrar teşekkürler… (Hastanenin kapısına kadar gelip ailemi görmeden şov yapıp giden akbabalarıda unutmadım sizi allaha havale ediyorum)Sevgi ve sağlık ile kalın.”Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir